Nevolnost, závratě a bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tazatel  24.08.11 21:27
Nevolnost, zavrate, bolesti bricha

Dobry den, neco kolem 15 mesicu se u me ve stridavych intervalech a s ruznou intenzitou projevuji ruzne velice neprijemne priznaky, nejcasteji to jsou pak nevolnost, bolesti bricha, drive pak bolesti hlavy, ty byly mimoradne neprijemne, posledni dobou vsak zcela vymizely. Dale pak obcasne neprijemne nadymani a poruchy vyprazdnovani (zacpa, prujem etc.). Dale se vyskytovali jeste dlouhotrvajici zavrate at uz lehci nebo tezsiho razu. Nikdy ovsem nedoslo ke zvraceni, nebo ze bych se nemohl pohybovat, stat, ztracel pudu pod nohama a pod. Obcas v nepravidelnych intervalech jsem zpozoroval i vyskyt cerstve krve na toaletnim papire, velice male ale prece. Lekar mi predepsal nejaka antivirotika a problem na cas vymizel. V nepravidelnych intervales se ovsem objevuje dodnes. O neco pozdeji se zacal vyskytovat tinitus (zvoneni v usich) a pozdeji i bolesti zad a navic se zacala projevovat deprese a panicky strach kterymi jsem uz v minulosti trpel a dvakrat bral antidepresiva. Lekar me odeslal na vysetreni krve, stolice, MRI a rentgen hrudniku avsak vsechny testy byly negativniho. bohuzel stav se stale nelepsil a ja si pripadam cim dale tim vice na dne, navic se citim hrozne unaven a krome prace uz mi nezbyva energie na nic jineho. Po pohovoru s terapeutem mi bylo receno, ze se pravdepodobne jedna znovu o depresi, tentokrat ovsem projevujici se vyraznymi fyzickymi projevi spise nez-li poruchami nalady jako takovymi a doporucil mne opet k psychiatrovi. Chtel bych se pritomnych ctenaru zeptat, zda-li nemaji s podobnymi problemi sve zkusenosti, pripadne muze-li se deprese skutecne projevovat az takto fyzickymi priznaky. Za odpovedi vsem predem dekuji.

Reakce:

MikeL
2 příspěvky 25.08.11 00:08

Může jít o syndrom dráždivého tračníku. Dále nevím jestli Vám testovali štítnou žlázu a hladinu vit. B12, celiakie je také možná…A ta čerstvá krev bude asi od hemeroidů. Jaký máte krevní tlak? Proti těm atakám panickým by měl zabrat tryptofan, ten normálně koupíte v lékárně a kupte si taky B komplex.. Zkuste a uvidíte, pak napište. :-D

tazatel  25.08.11 09:28

Prve na testech jsem mel krevni tlak mirne zviseny, podle doktora by ted melo byt vsechno zase v norme. Zacal jsem pomalu zase sportovat, coz mi pomaha se odreagovat. Bohuzel mam ale sedave zamestnani ktere me navic nebetycne se.e ale prace je ted malo :). Na krvi jsem byl celkem trikrat a nevim co vsechno testovali ale dle doktora jsem uplne zdravej po fyzicke strance. Nutno podotknout, ze zazivaci potize podle toho co jsem vypozoroval nejsou zavisle na diete.

tazatel  25.08.11 10:42

Jeste bych dodal, ze vetsina potizi se vyskytuje kdyz nejsem doma. Doma to povetsinou jakoby opadne, nikoliv uplne ale je to nesrovnatelne zlepseni. I kdyz i tak se mi obcas stane ze mne popadne panika, nevolnost, zavrat nebo silna bolest bricha prestoze sem doma a odpocivam. Mam az skoro pocit, ze jsem si z toho trapeni uhnal zaludecni vredy.

Jakub84  15.08.14 20:46
příznaky

Dobrý Den… Koukam že v tom nejsem sám :( Mám naprosto totožný problém. Nekteré záchvaty vygradovali až v cestu na pohotovost, kde jsem se vetsinou uklidnil a udělalo se mi lépe…Diagnoza mého lekaře krční páteř…Je to možné?…Děkuji.

Lenka2111  16.08.14 20:47

Mám totéž…a páteř celou špatnou. Svádějí to n to, ale podle mě může za hodně věcí…za panické ataky však nikoli…

Váš příspěvek