Nevolnost, prosím poraďte mi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carol (18)  19.08.14 22:18
Nevolnost, prosím poraďte mi

Už necelé dva týdny trpím ranní občas celodenní nevolností. Ráno se budím nevyspalá a s pocitem na zvracení. Ten trvá většinou celé dopoledne a vrací se k večeru. Nevolnosti se začaly vyskytovat po návratu z dovolené, na kterou jsem jela se svým partnerem. Po příjezdu jsem si zapomněla večer vzít antikoncepci, kterou jsem si vzala až následující den ráno. To stejné se bohužel opakovalo i druhý den a tak jsem antikoncepci brala dvakrát ráno místo večer. V tyto dny jsme ale pohlavní styk neměly, ten se konal až pátý den po vynechávání a zpětnému užití antikoncepce. Proto si myslím, že těhotná bych být neměla. Prosím, co si o tom myslíte? Z čeho by mi mohlo být jinak nevolno a co s nevolností mohu dělat?
Karol (18)

Reakce:

Tera 12
7 příspěvků 24.08.14 18:21

Dobrý den přeji, pokud jste neměli v den kdy jste si nevzala antikoncepci pohlavní styk tak těhotná nejste.Co máte za antikoncepci někdy se stává že antikoncepce není vhodná. Obrátila jste se na svého lékaře. Nevolnosti mohou být jakéhokoliv původu většinou se stává když se lidé vrací z dovolené tak mají občas někteří nevolnosti. Změna prostředí návrat domů jiné stravování na dovolené jiná pitná voda a tak dále. Lékař vám musí udělat veškeré vyšetření.

Váš příspěvek