Nevim co se mnou je, lekar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evcza03  17.02.15 03:44
nevim co se mnou je, lekar

Tyden se citim divne. boli me a od vcerejska zada mezi lopatkama a v leze a v sede me v mezihrudi. mam pocit neuplnych nadechu a s tim spojene psychicke problemy - uzkost, strach smutek. lekar m doporucil brufen ba bolest a klid a vyhybat se stres. situacim. nezabral a psychicky jsem na tom jeste hur navic se dnes pridali I vystrelujici bolesti do prstu rukou na nohou a dychanI je cim ti. pri kazdem nadechu u citim ze nebyl mi je do place nadech vubec neboli. u doktora jsem byla akorat simulanta nevim o ted jestli ma enu chodit a zbytecne treba plasit. je mu 22 let. tajim to I a rodinou ze budu za simulanta a treba to tak. omlouvam za pripadne chyby ale na telefonua n emuzu to po aobe kontrolovat. predem za odpovedi :-)m

Reakce:

evcza03  17.02.15 04:00
oprava

Trochu poopravim prispevek. brufen nezabral psychicky jsemb tom jeste hur pri nadechu u ktereho citim ze nebyl uplny je mi doo place ale nadechy nebolej. pro doktora jsem tak korat simulant tajim p1d pritelem I pred rodinou bojim ze budu I pro ne treba to tak I je plasim.

Váš příspěvek