Nevim co mi je

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vojta111
4 příspěvky 26.01.15 06:29
nevim co mi je

Začlo asi tak před 5roky ve skole mi synek praštil hlavou o dveře odvezli me do nemocnice vte nemocnici, sem mel 15 let ale pocitil sem sklamani že jedina osoba blizka me tam nechala sameho to byl otec vystrašeny naštval sem se ze sem tam sam delal sem tam bordel rano me odvezli do cetra opava tam do stal sem se blaznem v 15 letech sem sel z vratnice skoro nahaty v trenkach na děcke přijali me už sem musel brat prašky a setřičky masirovat po te asi za 5 měsicu me propustili šel sem se leči do ordinace k psychytrovi a od te doby sem nikomu neduveřoval jak sem byl tak dlouho izolovany od světa to nic ve škole mi jen synek řek že me zabije to potom sem se bal chodit i do školy tak sem začal bulat ruzne se schovavat tak sem zase skončil v opave že sem narušeny jedinec zas prašky asi to už me tak sfetovali že sem se nemoh ani otočit ve vaně asi po 1roku me pustili domu zas autulatni lečeni prasky a to zase chvilku v klidu poto sem se začal tahat venku asi týden sem nebyl doma chodil sem spat na hotel byl sem na pracaku jako že asi sem si potom cosi spominam hledal praci ukrad sem otci auto zas mě zavřeli do opavy to už sem byl na dospelym zas prašky pote jak me prompustili tak zas ambulatni lečení tet sem uplný retard nevím vůbec co mi bylo co mi je jenom prašky prašky a inekce co tři tydny, jedna životni vsteknuti a cely život v piči nemužu pracovat nemužu jit dodelat školy řidičak si nemužu udělat co mužu je žrat prašky a nechavat do sebe pichat inekce, a chovat se jak pani doktorka chce jinak věřim že bych tam zase skončil nekde v opavě sfetovany

Reakce:

Vojta111
4 příspěvky 26.01.15 06:43
ll

Jak me pustila z opavy tak to řesila policije ze sem jezdil bez řidičaku autem chteli mi dat 50tisic pokutu a zakazat řidičak a to autem sem nikoho nenaboural dosla mi nafta na dalnici a usnul sem v aute

Jana melmen  19.04.15 20:13
tlak v břiše

Dobrý den, je mi 69 let a asi 14 dní mě trápí plnost břicha, jím méně a plyny a stolice odchází bez problémů. Navíc se rychle zadycham stačí když jdu na wc a zpět(10metrů) a nemůžu popadnout dech. Když sedím tak se cítím fajn. Tak by mě zajimalo co mi vlastně je popř. žádám o radu aby se mi ulevilo. Díky Jana

Váš příspěvek