Neustálé zahlenění krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mates605  05.02.15 21:29
Neustálé zahlenění krku

Dobrý den, chtěl bych tu poprosit o nějakou radu, protože už nevím, co dál dělat. Na zahlenění trpim už od mala, zvlášť po nemocích se toho těžko zbavuji (je mi 22), nicméně po poslední angíně, kterou sem měl před 2 měsíci, se toho doteď už nemůžu zbavit vůbec. Testy na krev dopadli v pořádku a na ORL mi po 2 návštěvách diagnostikovali reflux - občas se mi z žaludku vracely šťávy, tak sem myslel, že to bude tím, ale ikdyž už přes 3 týdny držim dietu a beru prášky na zklidnění žaludku, tak žádná změna ohledně toho zahlenění, a to i přesto, že ten žaludek se opravdu zklidnil. Najel sem i na různé rády z diskuzí - omezil sem i mléčné výrobky a před pár dny sem začal pít jablečný ocet. Stále nic. Dočetl sem se, že zahlenění vychází ze střev, nevíte prosím tedy, čim by to mohlo být, resp. ke komu ještě zajít, protože na ORL se už na mě koukali, jak kdybych si vymýšlel a moje obvodní doktorka o tom ví snad míň než já. Poslední informace - ten hlen pořád stéka do krku než že by šel nějak jednoduše „vychrchlat“, má bílou barvu.

Za každou radu děkuji.

Reakce:

jeník0.8  06.02.15 00:09
Zahleneni krku

Zkus si aspon 5× denně vykloktat krk šalvějí lékařskou

Pavlik00  18.02.15 13:29
Psí sádlo

Já jsem se zahleněním měla problémy už víckrát. Zatím se mi podařilo se toho v rychlosti zbavit díky mé babičky. Ta mi dala její rady a já už fičela do lékárny. Koupila jsem si psí sádlo od dr. weisse a to mě hlenů zbavilo. doporučuji

nawy1  01.03.15 08:51

Já jen jestli nespíš na péřových polštářích a nebo peřinách, to by také mohlo působit..

martinajalov
10 příspěvků 09.04.15 17:24

PAvlínko, a jak se to užívá přesněji to sádlo?

Jiří K
7 příspěvků 18.04.15 18:36

Doporučuju kloktat čaj z popence a šalvěje.

vladman
11 příspěvků 01.06.15 15:34

Nevím jestli to patří do tohoto tématu, ale já mám podobný problém. Nedá se říct, že v mém případě jde o klasické zahlenění. Dělá se mi cca rok v krku takový, jak bych to laicky popsal, hlenovitý povlak, že dost často musím odkašlávat, jako když vám při mluvení přeskakuje (chraplavý) hlas a musíte si slabě odkašlat (ehm, ehm :D ).Může to být příznak problému např. s jícnem? Před pár měsíci jsem třeba při pití slazených minerálek cítil překyselenost v oblasti jícnu-krku. Dva měsíce piji nepálský čaj (Triphala)pro zažívání a problém pomalu ustupuje, ale s odkašláváním ne :zed: Děkuji.

Škoda, asi je to tu dead :cert:

Váš příspěvek