Neuromodulace páteře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Indule  13.07.15 15:21
neuromodulace páteře

Prosím, nemáte někdo zkušenosti s neuromodulací - (simulace zadních provazců míšních)? :think:

Reakce:

Janina1961  08.09.15 17:11
neuromodulace

Dobrý den, mám také doporučení na neuromodulaci, nevím kam jít, kde to je nejlepší, jsem z Mostecka a lékařka mi doporučila Vinohradskou nemocnici. Nevím, na internetu
jsem nenašla nic. Chtěla jsem také vědět nějaké zkušenosti od pacientů. Mám strach.

Wlady  17.09.15 15:42
Neuromodulace

Zdravím dámy,
jsem ted ve stadiu, kdy si zarrizuji vsechna vysetrení, která jsou nutná, pro schválení komisí. Jedná se o psychiatrické a psychlogické vysetrení, pak imunologie, EMG, MRI a vysetrení neurochirurgem, ze není jiná možná lécba.
Vlastní zákrok probíhá ve dvou fázích. Já chodím do ambulance bolesti v ÚVN Stresovice. Odtud jsem dostal doporucení k neurochirurgovi, který má neurostimulace na starosti.Tak verím, ze treba do konce roku se dockám…
Cau Vlada

Janina1961  17.09.15 16:45
Neuromodulace

Dobrý den, jsem ráda, že se někdo ozval, děkuji, tak ono to není tak jednoduché. Já chodím do ambulance bolesti do Mostu, tam jsem byla hotová při první návštěvě za 10 minut. Měla jsem na výběr, buď obstřik, nebo opiáty. Obstřik už nechci, jelikož se mi dělají po nich jizvy. Opiáty… Dostala jsem se k panu doktorovi Chrobokovi na Homolku, ten mi právě doporučil neuromodulaci.Ale nikdo mi neřekne kam jít. Mohu se zeptat jak se jmenuje ten pan doktor v té vojenské nemocnici? Já mám takový strach, už jsem si toho protrpěla hodně, ale ty bolesti jsou také příšerné. Jak jste dlouho čekal, než Vás vzali? Děkuji za odpověď Jana :roll:

Indule  18.10.15 10:19
neuromodulace

Já jdu na neuromodulaci ke Sv. Anně v Brně. Pan doktor mi řekl, že když to dobře dopadne, tak už bych mohla mít tento zákrok do konce tohoto roku zasebou. Bojím se, ale ta vidina, že mě to zbaví třeba i částečně bolestí, to mi dodává odvahu. :potlesk:

Janina1961  18.10.15 10:30

Tak Vám držím palce, jak dlouho jste čekala? Myslím veškeré vyšetření a postup. Já jedu 18.11. na konzultaci ohledně neuromodulace do Prahy, mám příšerný strach. Kdyby jste byla tak hodná a napsala mi na e-mail, co mě čeká. jana. papcunova61@sez­nam.cz Děkuji jana
:oops: :think:

Janina1961  18.10.15 17:45

Ještě jsem se chtěla zeptat, jaká jsou omezení po neuromoddulaci. Děkuji Jana :?

Indule  18.10.15 20:28
@Wlady píše:
Zdravím dámy,
jsem ted ve stadiu, kdy si zarrizuji vsechna vysetrení, která jsou nutná, pro schválení komisí. Jedná se o psychiatrické a psychlogické vysetrení, pak imunologie, EMG, MRI a vysetrení neurochirurgem, ze není jiná možná lécba.
Vlastní zákrok probíhá ve dvou fázích. Já chodím do ambulance bolesti v ÚVN Stresovice. Odtud jsem dostal doporucení k neurochirurgovi, který má neurostimulace na starosti.Tak verím, ze treba do konce roku se dockám…
Cau Vlada

Indule  18.10.15 20:30
neuromodulace

Pane Vláďo, jestliže budete mít tu neuromodulaci dřív než já, prosím, dejte vědět, jak to probíhalo a jaký ten zákrok byl. Celkem se bojím, protože se to delá bez anestezie. :,( Děkuji Indule

Indule  24.10.15 10:53
neuromodulace

Tak už mám termín. Jdu 15.listopadu. jestliže půjdete někdo dřív, prosím, popište jaké to bylo a jestli to pomohlo. :think:

Monule-bobule  19.11.15 21:59
taky jsem zvědavá

100% to pomůže a budeš skákat jako srnka. Pak půjdu já :oops:

Indule  28.11.15 10:11
neuromodulace

Jsem už po neuromodulaci. Ničeho se nebojte. Mondule - bobule, tobě přeji, aby si to měla také zazebou. Opravdu to pomáhá. :potlesk:
Děkuji doktoru Hřibovi a sestřičkám. Jsou zlatíčka. :kytka:

Váš příspěvek