Brnění končetin a v zátylku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lennie  23.07.11 23:33
neurologie, příznaky nemoci, rada

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Poslední dobou mám problém se svým zdravím. Jsem objednaná na neurologii, ale bojím se, že mi přijdou na nějakou vážnější nemoc. Mé příznaky jsou: brnění zátylku směrem k hlavě,brnění v končetinách, nejsilnější v levé ruce( jsem levák), pocity, že nemůžu dýchat( ve stísněných prostorách, ve vypjaté situaci, ale často i v úplném klidu), nárazové zamlžené vidění,tik v očích, závratě,zatmívání před očima( párkrát jsem skončila na zemi- omdlela jsem), častá únava. Neprosím o rady typu lehnout si na hřbitov a čekat, jen chci získat informace,kterých nemocí či problémů to mohou být příznaky, ať vím, co můžu čekat, popřípadě jaké vyšetření mi jsou povinni na neurologii poskytnout, když je o ně požádám, protože u nás si často doktoři rádi zjednodušují práci. Děkuji za všechny solidní reakce :-)

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 24.07.11 08:44

a to jste vždy takle zoufalá?

podle toho co tu píšete, to vypadá na epilepsii a ktomu, že ste prodělala nejspíš epileptický záchvat grand mall. jelikož vás neznám, vy neznáte mě, je pak těžké z vás dostat veškeré informace. pokud vám opravdu zjistí že trpíte epilepsií (více o epilepsii najdete tady na stránkách) já jsem moc líný na to, to tu rozepisovat…tak vás komépletně prohlídnout, CT, Sono, krevní testy, RTG, dostanete poučení čemu se vyvarovat tj. přímé blikající světlo ( něco jako stroboskop), alkohol, drogy, žádné sporty, nevím co děláte za práci, ale se živíte jako horolezec, tak to už asi nepůjde a vyvarujte se stresu nebo stresovým podmínkám..stres je někdy hodně spéouštěčem epilepsie. kdyby cokoliv, napište, vše vám vysvětlím do podrobna, ale uvidíte sama…v nemiocnici sestry jen blekotají, protože si myslí že jsou strašně důležité ) ale jak které zase) tak těch se bát nemusíte, máte totiž právo aby s váma zacházely slušně, lékaři vás nebudou řešit ale taky zase jak který, většina je chvála a což se jedná o neuro tak tam moc blbců nenajdete. tak a pokud se stále bojíte, tak ty pláště vážně nekoušou…

Vasek2  05.08.11 12:25

Mám pdobné příznaky, neurolog mi diagnostikoval fibromialgii ale já mám pocit, že to jsou příznaky někdy dříve prodělané boreliozy, v krvi mám jen paměťové stopy. :-?

Denisa2008  13.11.15 11:56
příznaky

Dobrý den, potřeba bych poradit. Mám takový problém už 3 roky mě trápí velká únava, mám těžké nohy. Občas se mi stane že se celá rozkladu a jsem zmatená a vtu chvíli mě nechcou ani ty nohy poslouchat. Občas mám i rozmazane vidění. A strašně ve stresu. Již rok mě brni nohy a občas i ruce. Diagnoza zněla polineuropatie ale později zase ne.Emg ukázalo že mám něco s nevada v nohách a na druhém vyšetření Emg už prokázané. Prosím o odpověď na emil Děkuji za info s pozdravem Denisa

Váš příspěvek