Neštovice - sprchování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisom  05.04.10 16:34
neštovice

prosím o radu:syn má neštovice dnes 4tý den a pupínky iž hezky zasychají.moho ho dnes již osprchovat?děkuji

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 30.06.10 19:28

no jistě…nechte hoosprchnout ( né hodinu) a pak zas namazat …:-)

teta lucinda  09.05.12 16:42
neštovice

prosím o radu můžu po planých neštovicích na přímé slunce u moře? děkuji aaa :| :| :| :| :| :| :|

zuzana baráková  31.10.12 09:31
neštovice

Dobrý den dcera má neštovice už pátý den chci ji osprchovat ale nevím zda mohu použít šampon na vlasy. abych ty puchýřky co má ve vlasech nepodráždila. dě­kuji

Valérie Šamunová  12.07.13 14:42
Neštovice

Dobrý den je mi 16let dostala jsem po prvé neštovice mám velké bolesti hlavy sem oslabená mažu se tekutým pudrem, ale dost lidí mi řeklo že by si mě mohli nechat v nemocnici na kapačkach co je na tom pravdy? děkuji

Veronika321  28.07.13 09:47
Sprchování? Ano, ale v rozumné míře

Sprchování lze už od prvního dne výsevu. Sprchování ale rychlovkou, bez přídavku mýdla a další chemie, utírat velmi opatrně. - Není můj výmysl, bylo mi to doporučeno v nemocnici na DEO.

Veronika321  28.07.13 09:49
@Valérie Šamunová píše:
Dobrý den je mi 16let dostala jsem po prvé neštovice mám velké bolesti hlavy sem oslabená mažu se tekutým pudrem, ale dost lidí mi řeklo že by si mě mohli nechat v nemocnici na kapačkach co je na tom pravdy? děkuji

Ano, bohužel tohle tvrzení je správné. Rozhodně bych být vámi, zavolala obvodní lékařce, jak máte postupovat dál.

Adri +nestovice  04.02.14 10:36

Dobrý den já jsem Adriana Tomešová je mi 11let :roll: a chytla jsem
plané neštovice mam to už 3den a odhadem mam asi
200pupinku na tele zde posilam foto ze vcera.Kdy se muzu osprchnout? Dekuji

fabrizio02  14.03.14 19:10

Dobry den, dcera 6let uz treti den ma nestovice.Byla jsem u pani doktorky a zadny pudr nam nenapsala.Pry to spise skodi.Mame davat akorat fenistil kapky a leky na teplotu.Je to mozny?

Táňa Štollová
1 příspěvek 21.03.14 12:45
@fabrizio02 píše:
Dobry den, dcera 6let uz treti den ma nestovice.Byla jsem u pani doktorky a zadny pudr nam nenapsala.Pry to spise skodi.Mame davat akorat fenistil kapky a leky na teplotu.Je to mozny?

Má dcera 15 let má neštovice od 19.3. a tekutý pudr jsem koupila v lékárně cca za 46,– KČ. To si každej musí koupit, na pudr recept lékaři nepíšou. :)

Martina Radikovská  28.01.16 15:59
neštovice dítě 7 let

Dobrý den má dcera má 3 den neštovice a chce se osprchovat, bylo by to možné? Děkuji Radikovská

boni658  20.02.16 19:54
neštovice

Dobrý den, dcera 6 let má neštovice již 10 den. Sprchujeme asi od třetího dne, až klesly tepoloty, dětská lékařka řekla, že sprchovat se může. Tak jen rychlá sprcha bez mýdla. Nepozorovala jsem, že by se po sprše pupínky nějak rozšířily, takže mohu doporučit, aspoň se osvěžila.

Váš příspěvek