Nespavost probouzite se v novi a nemuzete usnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glapa23
2 příspěvky 18.09.14 00:00
nespavost probouzite se v novi a nemuzete usnout

Trpite nespavosti

Reakce:

glapa23
2 příspěvky 18.09.14 00:03

Mam problem s nespavosti strasne moc jsem unavena a kdyz chci usnout msm ptoblem bud sebou prudce skubnu a lapam pi dechu nebo mam pocit ze mi. praskne hlava uz nevim co dal diky zs radu. A k fiktotu sr bojim aby me nerekl ze jsem blazen.

ninka777
2 příspěvky 21.09.14 16:43
NESPAVOST

Často jsem se budila v noci, měla jsem podobné problémy s buzením leknutím, bušilo mi srdce-špatně jsem usínala. Máte-li tento problém a rády by jste to řešily-diskrétně, napište mi-zbavila jsem se těchto problémů-nyní spím dobře celou noc. :srdce:

Vladimír 21  12.11.15 18:32
Existuje přirozené řešení nespavosti.

Nespavost je způsobena nedostatkem určitých minerálů v těle vyčerpaných stresem nebo špatnou výživou, což vyvolává svalové napětí, které může bránit klidnému spánku. Také produkce spánek regulujícího melatoninu je při jejich nedostatku narušena. Tělo samo si neumí minerály vytvořit a v dnešních průmyslově zpracovaných potravinách jich najdeme jen málo. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U nespavosti je tato souvislost naprosto zřejmá. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle ***.

Editace adminem 13.11.2015 - odstranění kontaktu

Váš příspěvek