Nespavost - byliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikaso  29.07.15 10:13
Nespavost - byliny

Ahoj, dobrý den.

Trápí mě nespavost a nechci se cpát dalšíma práškama na spaní (jelikož je moje diagnóza bipolárni afektivní porucha, beru ustalovač nálady - valproat, antidepresiva - Venlafaxin, na ataky - rivotril, ale ten fakt jen při výjmečných stavech, nechci být závislá, no a je to týden co mi lékařka vyměnila Zalastu - antipsychotikum, za Prothazin - po něm bych měla právě spát, ano jsem unavená, přišla jsem na to, kdy si lék vzít, abych se nepřevalovala v posteli, ale usnula už kolem 22h, jenže jsem už třeba ve 4h vzhůru a celou noc se budím, nemám klidný spánek)
A tak se chci zeptat, vím, že z bylin nemůžu Třezalku, ale dostala jsem tip na
„Indický ženšen - Ashwaghanda“
Máte s tím někdo zkušenost a prosím pěkně je možné to užívat společně s léky? Zatím jsem to nevypátrala..lékař není bylinkář a bylinkář není chemik..
Děkuju moc ;)

Reakce:

MaCeK72
1 příspěvek 21.09.15 13:59
podobný problém

Manžel měl problémy se spánkem. V noci se často budil, večer nemohl usnou, ráno se probouzel brzo. V diskuzích jsem se dočetla, že bylinka, která pomáhá při nespavostí a celkově dobře působí na kvalitu spánku je kozlík lékařský. V lékárně jsem si koupila přípravek, který ho obsahuje hodně – Neospan. Ten mu zabral. A manžel zabral taky :D

ludmila-58  15.08.16 14:39
nespavost

Něco z léků, které popisujete jsem také brala. Kozlík je velice dobrý, ale teď mám to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela…

Edit admin - odkaz

Váš příspěvek