Nespavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zanyd  06.01.15 10:54
Nespavost

Dobrý den, prosím o radu. Už několik let mám problém se spánkem. Usnout dokážu velmi rychle, ale po 2-3 hodinách od usnutí se budím. Nedokážu spát vcelku ani jednu noc. V noci jsem často propocená i přes to, že spím ve větrané místnosti u pootevřeného okna s odpovídajícím nočním prádlem i lůžkovinami. Spánek se mi nezlepší ani po fyzické únavě, správné životosprávě, bylinkových čajích a ostatních „babských radách“. Ráno se cítím velmi unavená, točí se mi hlava a celý den jsem bez energie. Od lékaře mám předepsaný Stilnox, ale ten beru jen jednou za dva týdny, i přes něj se ale budím. Nemám stresové povolání a rodinný život je také v pořádku.
Prosím o radu. Předem děkuji Zanyd

Reakce:

Sobek
3 příspěvky 20.01.15 22:50
na usnutí

Dobrý den, myslím, že je to kolotoč, z kterého nemůžete vystoupit, a hodně podpořený dlouhodobým trváním. Stilnox jsem brala také, celkem úspěšně, ale nakonec mi ho lékař zakázal kvůli návykovosti. Teď beru přírodní, hodinku před spaním (beru dvě tablety, ale doporučená dávka je jedna). Není návykový (jen pro mě už je:) )
Dá se koupit na nativera.cz

Váš příspěvek