Nepříjemný pocit na hrudi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

david_185  06.07.11 18:09
Nepříjemný pocit na hrudi

Zdravím, už několikrát se mi večer před spaním stalo, že se mi najednou rozbušilo srdce, celý jsem se vyděsil a objevil se mi na hrudi takový nepříjemný pocit, jako by takové teplo nebo tlak nebo něco podobného. Trvá to vždycky maximálně minutu. Od čeho by to mohlo být? Je mi 16 let.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 10.07.11 08:46

od nervů…pokud v noci málo větráte, potíte se, nebo řešíte nákou psychockou věc tak ta palpitace čili bušení srdce je od toho. každopádně pokud problémy přetrvávají obraťte se na vaše lékaře, aby mohl vyloučit srdeční arytmie nebo nákou psychickou poruchu a následně vám naordinoval léčbu, já to takle horko těžko udělám…

Bábina
1450 příspěvků 11.07.11 18:31
Tlak na hrudi

Doktore,já vím že s tou štítnou žlázou Vám připadám už ujetá,ale nebyl by od věco test.Krev Vám nabere Váš lékař.A také to může být hrudní páteř.Bylinky na štítnou žlázu bez testu nedávám ale zkuste si nechat manazat záda jemným tlakem podle páteře(nesahat na obratle) ibaldinovou nastí,nebo koňskou mastí popřípadě masti z kostivalu.Mast pořádně vetřít,Ne jen napatlat.A bylo by tobré upravit polohu při spánku.Nespat na bříše a ne moc pod hlavou.

Dr.House
622 příspěvků 14.07.11 07:34

štítná žláza to není…stěžoval by si na pálení v krku neob za hrudníkem…takzvané pyroza - pálení žáhy…potom ano..udělal bych test na ŠŽ ..

Bábina
1450 příspěvků 14.07.11 09:09
Tlak na prsou

No dobrá a co hrudní páteř?Ale pochopitelně nervová příčina taky.Nebylo to ve zkoužkovém období?A jak je Vám teď o prázdninách?My se tu budem s doktorem dohadovat a Vám už je možná dobře.Můžete nám odpovědět?A pokud jste byl u lékaře,co našel?

Dr.House
622 příspěvků 15.07.11 08:17

ani páteř, je to tamto co jsem psal jako první…máte snad lepší diagnosu Bábino? :-P

Bábina
1450 příspěvků 15.07.11 10:40
Tlak na hrudi

Pokud opravdu je to diagnosa doktora,čemuž začínám věřit,kupte si bylinkové Kozlíkové kapky na uklidnění.Berte je podle předpisu na skleničce.pokud ovšem už nejste OK.Doktor je na diagnostiku jednička,já už jen napíšu co na to,aby to přešlo.

david_185  18.07.11 20:16

no tak teďka už je to daleko lepší, u doktora jsem s tím nebyl, přestal jsem na to myslet a odeznělo to samo
Ale páteř by to taky být mohla, protože mě delší dobu bolí hrudní páteř.

Bábina
1450 příspěvků 18.07.11 20:26
Tlak na hrudi

A co takhle cvičení na hrudní páteř?Leták najdete v každé ordinaci na stole.Nebo požádejte o nějakou rehabilitaci.Ale pokud se lékařum,mimo našeho Househo,chcete vyhnout,klikněte si nahoře na této stránce na babské rady a tam si vyhledejte jak na bolavou páteř z toho co je doma.Je to ověřené a opravdu to funguje.Ale používat jen v případě opravdové bolesti.Vyhledejte si to a pokud budete potřebovat doplnit něco,nebo nebudete něčemu rozumět,klidně napište sem.Nám to založené.

david_185  26.12.11 17:06

Zdravím, po dlouhé době tu zase píšu, protože se mi objevily nové potíže. Stává se mi, že když cvičím(hlavně dřepy), nebo i teřba po vyjití schodů do 3. patra se mi hrozně rozbuši srdce a tak jakoby lehce se mi točí hlava. Ale že bych byl nějak moc zadýchaný to ani ne. Zvláštní je, že když třeba hraju fotbal v tělocviku, tak se mi to nestává. Pořád mám problémy s tou páteří, ale zdá se mi že když ji mám protáhlou a procvičenou, tak to není tak hrozné. Nebo nemůže to být třeba od psychiky? Budu vděčný za každou radu.

Bábina
1450 příspěvků 26.12.11 17:49
Tlak na hrudi

Bohuže ,může to být oboje.Ale taky to může být vysoký krevní tlak.A problém s páteří ,pokud necvičíte k tomu určené a specielně navržené cviky,umí udělat pěknou paseku.Asi by bylo dobré navštívit lékaře,který se výslovně zabívý rehabilitací.Jinak leták ke cvičení na páteř najdete v čekárnách u neurologa.A tlak Vám dnes změří každá lékárna.Pokud to bude tlakem, ozvěte se.napíšu Vám čaj.

Marek296  30.12.11 03:43

Rada pre Davida: Chod za praktikem, ten ta uz dalej nasmeruje. Podla toho, co popisujes, priklanal by som sa k stitnej zlaze. Ale nie je vylucena ani kardiologicka pricina tvojich problemov. Rozhodne to cajikami nevyliecis

diduskaxxx  10.08.13 16:16
tlak v nohou, na hrudi

Dobré odpoledne mám problém, mám nepřijemný tlak na hrudi, neco jako pálení štípání, tlak mám i v nohou brnění, ale byla sem hospitalizovaná v nemocnici.. řekli mi že srdce mám v pořádku, plíce také.. a že to mám od páteře.. ale že mám i mžitky před očima jako že se mi motá.. vidim občas rozmazaně.. to mi přijde jako blbost že bych to měla od páteře.. pustili mě z nemocnice.. ve stejnym stavu jako když sem nastoupila. poradně prosím co by to mohlo být děkuju… :,(

Dalibor7
213 příspěvků 11.08.13 11:57

Ale ano, tyto potíže velmi často způsobuje krční a hrudní páteř, jde o to, že můžete mít skříplí nerv srdce, což je velmi běžné a docela snadno léčitelné, ale u doktora asi pomoc nenajdete.

diduskaxxx  11.08.13 14:03
....

Srdce mám zdravé :-))… dobrá děkuju za radu. dostala sem poukaz na rehabilitace. Tak snad mi to pomůže

DenisaKristková  08.11.15 08:54

Dobrý den chtěla sem se zeptat nevíte co to muže bejt když uz tak 2týdny mi buší srdce spatně se mi dýchá motá se mi hlava a palí me na hrudi

Dalibor7
213 příspěvků 08.11.15 17:41

Zajdi si k dr. a pokud ti vyloučí nemoc srdce, zaměř se na hrudní páteř. Pokud by potíže způsobovala páteř, můžu ti na mail zaslat jednoduchý cvik, jak uvolnit skříplí nerv.

Trpadlicek2407
1 příspěvek 19.12.15 19:14

Dobry vecer nevite co by to mohlo byt jak mam tokovy divny pocti jak bych spolkla vetrovou zvikackuba zustalo v krku, ale zvikacky uz davno nepolikam.

Váš příspěvek