Nejasné bolesti břicha kolem pupku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila50  03.06.12 13:51
Nejasné bolesti břicha kolem pupku

Nejasné bolesti v oblasti kolem pupku
Dobrý den, prosím, jsem 17 - letá studentka Obchodní akademié v Třebíči. Mám dotaz mám hotová všechna vyšetření, co se týče břicha mimo gynekologického vyšetření, kam jsem objednaná toto útery 5.6. 2012. Byla jsem hospitalizovaná od 12 do 18. 5. 2012 v nemocnici na chirurgií v Třebíči. Pustili mě domů ale pořád cítím silné bolesti kolem pupku neustále. Doporučovali nám udělat znovu stejná vyšetření, co dělali při mé hospitalizaci v nemocnici případně ke konci června nebo začátkem července na laparoskopii břicha, jak to probíhá? Co by jste mi doporučili vy? Nikdy jindy jsem potíže takového typu neměla. Měřím 175 cm, vážím 65 kg. Nebo co by to mohlo být podle Vás jiného? Děkuji mockrát za odpovědi.
Zaslal: Kamila | Datum : 03.06.2012 11:38:01
re: Nejasné bolesti v oblasti kolem pupku
Co se stane, když na laparoskopií břicha nic nenajdou? Kam mě pošlou dále? Psychologa, či psychiatrické oddělení mě tam poslat nemůžou doufám. Děkuji mockrát za odpovědi.
Zaslal: Kamila | Datum : 03.06.2012 11:41:02
re: Nejasné bolesti v oblasti kolem pupku
Bolesti cítím několikrát, že mi jdou i do zad. Děkuji mockrát za odpovědi.
Zaslal: Kamila

Reakce:

kkajka
1 příspěvek 12.06.12 08:27
že by endometrioza?

No příznaky by mohly sedět i na endometriozu.

ivettttt
1 příspěvek 14.01.15 11:30
bolesti bricha v pupiku

Dobry den. Moje 7-leta dcera ma stejne problem. Trva to uz 1rok. Mame za sebou hospitalizaci, ruzna vysetreni a nic. Na nic se neprislo. Dcera si stezuje kazde rano I vecer a ja jen posloucham a neumim pomoci. Muzete mi prosim napsat jak to u Vas dopadlo?
Budu Vam moc vdecna.

eva2332  17.02.15 19:20

Dobrý den, i moje dcera 10 let má stejné potíže trvá to už skoro dva roky a ještě na nic nikdo nepřišel mohl by jste mi někdo napsat jestli se sněčím takovým léčíte a jak děkuji

rile  24.04.15 11:56
bolesti břicha

Dobrý den, i moje dcerka 10 - ti letá má stejné potíže a také nic konkrétního, je to nesmírně náročné, jak pomoci?

Váš příspěvek