Nedoslýchavost - zalehlé uši

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivka69
1 příspěvek 18.01.13 13:09
Nedoslýchavost - zalehlé uši

Dobrý den,
při zánětu nosohltanu nasazena atb. Augmentin, bolest ustoupila, následně kašel a zalehnutí v uších, vyšetření na ORL audiogram - oboustranná převodní nedoslýchavost 40 dB, doporučen Sinupret, kloktat šalvěj. Po týdnu opět bolest v krku, bílé čepy na zbytcích krčních mandlí, nasazena atb. Klacid. Celou dobu bez rýmy a bez teplot. Nyní bez bolesti v krku, bez kašle, pouze jsem „hluchá“. Aplikováno 5 injekcí B12, stále beru Sinupret. Z vyšetření krve bílé krvinky v limitu, dle hodnot CRP zánět není, sedimentace je zvýšená. Kromě šalvěje jsem začala užívat 100% šťávu z Goji(kustovnice čínská), zvýšila jsem přísun čerstvého česneku. Teď čekám na výsledky krve na chlamydie a mononukleozu. Prosím tedy, zda by někdo poradil, popř. má zkušenosti s nedoslýchavostí, bylinky uvítám, děkuji moc.

Reakce:

Amm  02.04.15 16:03
kustovnice

Můžete jen udělat něco pro své zdraví - koupí a užíváním juice z kustovnice čínské (goji). GOJI ORIGINAL 100% juice je přírodní, nezahušťovaná a ničím neupravovaná, živá tekutina bez jakýchkoliv přídavných látek lisovaná z výběrových plodů kustovnice čínské, které jsou skutečným elixírem mládí, zdraví a krásy. Můžete navíc zkusit i naše sušené plody z goji, a to ve dvou velikostech.

Já a syn užíváme pravidelně. Dost se nám osvědčila:)) Na imunitu synovi skvěle, mně hlavně na únavu. Užíváme značku Himalyo. Když při registraci zadáte kód HIMALYO-4441, dostanete navíc slevu - 50 Kč na každou láhev a 20 Kč na sušené plody.

Doporučuju zkusit:)

pavlinastibrova
10 příspěvků 03.04.15 15:49

Zkusíme i my doma.

Váš příspěvek