Návrat rakoviny prsu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.09.10 18:06
návrat rakoviny?

v březnu 2008 jsem podstoupila odstranění prsu. Nemoc jsem si moc nepřipouštěla, ale dnes jsem si našla bulku pod pravým podpaždím, takže rána jak hrom,nic jsem nenechala náhodě a hned zašla k lékaři.Ve čtvrtek jdu na sono, takže mě čeká několik špatných dní o to horších, že již jsem je jednou zažila.Jsem ráda, že si můžu přečíst příspěvky stejně postižených žen, protože já v okolí nikoho s tímto problémem nemám a na těchto stránkách aspoň vidím, že se svým trápením nejsem sama.
Díky za tyto stránky **

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 20.09.10 19:00
Rakovina prsu

Prosím ptejte se na co chcete,mohu mluvit ze zkušenosti svojí i kroužku,žen kolem mně.Ale první slova pro vás jsou:Rakovina je nemoc jako každá jiná.Nedejte se tím slovem vyděsit.A pokud nechcete vést diskusi zde přejděte si na mojí soukromou stránku.Bábina

Bábina
1450 příspěvků 20.09.10 19:07
dodatek

Pro soukromou stránku se musíte registrovat,ne jen přihlásit, aby jste dostala takovou obálku jako je u mého nicku.

šedesátnice
1 příspěvek 20.09.10 19:39

díky za podporu. já k rakovině po operaci přistupovala jako ke každé jiné nemoci,byla jsem v pohodě nic jsem si nepřipouštěla ale zjištění nové bulky mě úplnně vykolejilo.Snad to dobře dopadne a zase bude dobře

díky

Dr.House
622 příspěvků 20.09.10 20:01

Bábino…dejte kdyžtak vědět, kdyby to bylo zajímavé…:-)

Bábina
1450 příspěvků 20.09.10 20:09
Rakovina porsu

Doktore nebojte,když Vás budu potřebovat,ozvu se.Vždyť mně znáte. :-D

Bábina
1450 příspěvků 23.09.10 11:36
Rakovina prsu

Pro všechny zůčastněné mimo Dr.House.Vážené dámy,běží tu několik stránek na stejné téma,prosím dejte si toto téma do vyhledávače a pročtěte si všechny příspěvky.Uvidíte ,že v tom nejste samy a že si můžeme být vzájemně oporou,bohužel toto téma je zadáno 3× a proto o sobě nevíte.Zkuste to třeba najdete něco ,co je zrovna pro vás důležité.Pokud máte zájem o to co DR.House nazývá psychokecy,re­gistrované účastnice(mají obálku)mohou přejít na mijí soukromou stánku kliknutím na obálku u máho nicku.Jsem jedna z vás a navíc ze zabývám neříkám léčitelstvím,léčí nemoc lékaři,ale uzdravováním člověka .Protože nemoc na nás nepadá z hůry jako déštíček.Vytváříme si ji samy, svým přístupem k různým problémům.Mebudem se léčit to necháme na onkologii.My se budem uždravovat.Teda jestli souhlasíte.

Váš příspěvek