Zápach z úst - příčina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monoklík  25.05.10 19:18
nasladly stiplavy zapach

Dobry vecer.Potrebovala bych uz konecne radu.88Z 66mes.jsem v bezvychodne situaci.Mam za sebou interni a gynekologicke vysetreni a doktori mi tvrdi,ze jsem v poradku,ale ja vim ze to tak neni.Pred 4roky jsem se nakazila chlamidiemi a pred rokem mi byv.pritel rekl,ze ma zloutenku od nar.,ale ja ji chytit nemuzu.6mes.me provazi neprijemny nasladly stiplavy zapach,ktery drazdi nos me i okoli. :-(

Reakce:

misa16  25.05.10 22:31

Dobrý večer,
nasládlý a štiplavý zápach - jakoby acetonu - může být jedním z příznaků cukrovky. Jestli Vám na ni nebrali krev, zkuste si do skleničky s ještě teplou močí nadrobit kousek kvasnic. Pokud se udělá „kvásek“, znamená tom že máte v moči cukr a je potřeba s tím něco dělat. Jinak nevím, co poradit. Držím palce.

Monoklík  25.05.10 22:43

Dekuju za radu,alespon uz nejsem tak bezradna.

misa16  25.05.10 22:54

Zkuste prozatím tohle a dejte vědět - kdyžtak budeme přemýšlet dál.

tut  26.05.10 00:20

Možná by nebylo od věci projít očistnou bylinkovou kůru, teď na jaře se to obzvlášť hodí, příroda se sama nabízí. bříza, kopřivy, pampelišk, nebo koupit bilinky již ve směsi. Typuju to na sníženou funkci jater, nejsou nemocná, jen pracují pomaleji(jaterní testy prokážou funkci, nikoli frekvenci). Tam pomáhá ostropestřec mariánský (vyzkoušené). Určitě si nechte udělat limfatickou masáž, ale od zkušeného maséra, který by se Vás měl předně zeptat na Váš zdravotní stav, protože některé nemoci jsou s masáží neslučitelné (kožní problémy, onemocnění postihující cívní nebo lymf. systém, či nemoci provázející teplota. Hodně zadaru a trpělivost, bylinky mají pomalejší nástup působnosti, ale stimulují organizmus dlouhodobě.T.

tut  26.05.10 00:27

omlouvám se za pravopisné chyby v předešlém přízpěvku, polepším se, :-D T.

Monoklík  26.05.10 07:01

Nic se neděje,já už jsem tak bezradná,že jsem ráda za každou radu a na chyby určitě nekoukám. :palec:

Monoklík  26.05.10 07:41

Nejhorsi je to kdyz treba jim nebo piju,to je ten zapach jeste silnejsi.Vsichni v mem okoli smrkaji a kaslou-je to drazdive.Nemuze to nejak souviset s temi chlamidiemi nebo se zloutenkou,kterou pry chytit nemuzu?

misa16  26.05.10 12:51

Dobrý den, tak co, zkoušela jste ty kvasnice? Já jsem ještě hledala na netu, co by mohlo způsobovat tělesný pach a narazila jsem na zajímavou věc - při nevyvážené stravě (například při odtučňovací dietě nebo i jiných) se zhoršuje metabolismus a v těle se hromadí tzv. ketolátky, které pronikají i pokožkou a člověk pak může být cítit acetonem. já třeba dávám dětem B-komplex, aby je neštípali mouchy a komáři a pokaždé, když se jejich tělo „nasytí“ vitamínem, začnou ho vylučovat močí a potem - prostě „smrděj po Béčku“. Jsou totiž určité vitamíny, které se potem vylučují, pokud jich máte v těle dost. Zkuste ještě popřemýšlet, jestli není něco, co jíte nebo pijete hodně často a zkuste to na pár dní z jídelníčku vynechat.
A přesně jak to tu už padlo, doporučila bych Vám v každém případě nějakou bylinkovou očistu.

Monoklík  26.05.10 17:29

Tak kvasnice jsem zkusila a zatim nevykvasili.Nedrzim zadnou dietu,ani nejim a nepiju stejna jidla.Uz jsem vazne bezradna,trva to uz 7mes.a lidi si prede mnou neustale skrabou nos a kaslaji.Bricho v okoli pupiku mam tvrde a kdyz ho zmacknu tak boli.

misa16  26.05.10 21:44

Tak s těmi nevykynutými kvasnicemi máte aspoň jistotu, že nemáte cukrovku. Kolem toho pupíku by mohla být pupeční kýla.
Zkoušela jste navštívit nějakého léčitele??

Monoklík  26.05.10 22:11

Byla jsem na internim a gynekologickem vyšetření a doktoři se mi jen vysmáli.Nemůže to nějak souviset s těmi prodělanými chlamidiemi nebo se žloutenkou,kterou měl býv.přítel prý napíchlou od narození?

misa16  27.05.10 07:39

Já si myslím, že to nesouvisí ani s jedním. Chlamidie se přeléčí antibiotiky a je klid a pokud Vám lékaři udělali testy na žloutenku a nemáte ji, tak si myslím, že by to taky nemělo souviset. Ale třeba je v diskuzi někdo jiného názoru.
Ještě byste mohla zkusit ORL - třeba je problém v krku - mandle nebo tak. Když by Vás lékař nechtěl na ORL odeslat (když říkáte, že se Vám vysmívají), tak řekněte, že máte pořád pocit zalehlého ucha a že hůř slyšíte a on Vám doporučení napíše. Možná se dá objednat i bez doporučenky od obvoďáka.

Monoklík  27.05.10 15:40

Jenze ja uz jsem opovrzenim doktoru tak znechucena,ze se mi k nim nechce.Vypada to jak kdybych si tohle vsechno vymyslela.Kez by.Potrebuju nekoho schopnyho a spolehlivyho,kdo mi pomuze.

Mopy  05.06.10 19:18
Zápach z úst

Dobrý den, chci Vám napsat svoji zkušenost se zápachem z úst. To jak říkáte, že Vás bolí břicho by odpovídalo potížím se střevem. Měla jsem tentýž problém a zjistili mi zánět střeva a po vyléčení mám pokoj i od zápachu z úst. Zkuste gastroenterologa a nechte si udělat kolonoskopické vyšetření jestli tam nebude zakopaný pes. Držím pěsti.

Monoklík  08.06.10 20:49
zapach

Me netrapi zapach z ust ale jiny stiplavy zapach a streva mam pry v poradku i zaludek.

Hanka.XY
71 příspěvků 09.06.10 11:47

Také to může být problém v játrech. Zkuste poprosit lékaře o základní jaterní testy…

Bábina
1450 příspěvků 15.09.10 16:20
Zápach

Poud jsem z článků vyrozuměla,netrápí vás ústa,ale druha strana těla.Tak nejprve několik otázek,trpíte výtokem?A jestli ano,svědí?Jestli na mé obě otázky je odpověd ano,doporučuji ván sedací koupel s přeličky rolní.Hrst přesličky zalijete asi 1|4 l horké vody,po 10 min slijete do lavoru a dolijete vodou.V tomto nálevu si postižené místo pěkne vycachtáte,alespoň 14 dní.Přesličku můžete použít 3×,pokud výtok není a pálení také né uděláte si koupel z 2 litrů telké vody a 1|2 l kefíru a zase 14 dní cachtat a k tomu v obou případech budete pít čaj z řebříčku obecného.1 lžičky byliny na 1|4l horké vody krátce 5-7 min louhovat.Pije se 3× denně.Pokud potřebujete poradit víc,přijďte na mojí soukromou stránku.Takové věci se vežejně asi špatně řečí,že?

Váš příspěvek