Nárok na invalidní důchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drobcek801  06.09.10 14:28
narok na invalidny dochodok pri addisonovej chorobe

prosim vas o radu,ci mam narok na invalidny dochodok pri addisonovej chorobe,susp.au­toimunitny polyglandularny sy.typ II,hashimotova tyreoiditida,tč hypofunkcia ŠŽ v substitucnej liecbe,chronicka renalna insuficiencia na podklade chron TIN s pyelekt&ziou 1.dx. dakujem

Reakce:

Michaela16
30 příspěvků 06.09.10 16:52

Dobrý den,
já si myslím, že ano, ale jde o to, co si bude myslet Váš obvodní a posudkový lékař. Rozhodně se nenechte odbýt!! Držím palce Míša

drobcek801  06.09.10 18:33

dakujem velmi pekne za radu,tak to skusim :-)

Bábina
1450 příspěvků 01.11.10 10:00
Invalidní důchod

Souhlasím s Michaelou,ale nezáleží na tom ,co si lékař myslí,ale jak dobře žádost vyplní.Být Vámi,seženu si ještě vyjádření všech odborných lékařů,třeba v kopii,protože žádost podává obvodní(nebo jak se jim teď říká)lékař.A ten může napsat žádost tak,že uvede málo důkazů Vaší nemoci.Proto bych si sehnala od všech odborníků vyjádření a předložila je u komise.A pokud důchod nedají,hned se odvolat.

Prokesova  18.03.11 17:12
addisonova choroba

Dobrý den,včera mi před komisi uznali plnej invalidní duchot třetího stupně na Addisonovu chorobu,ale chci se zeptat jak se dá léčit tak aby se muj zdravotní stav zlepšil abych se mohla vrátit do zaměstnání a nebyla otkázána na druhé.Vnynějším stavu sotva chodím,mám problémi i z rukama a bolesti jsou neunosné.Děkuji Jarmila :-D

Bábina
1450 příspěvků 21.03.11 18:42
Invalidní důchod

Bohužel tady Vám asi nikdo neporadí,protože jsme buď laici nebo alternativní.Ale pokud si uděláte registraci místo prostého přihlášení,dos­tanete obálku,jako mám já a pak můžete vstoupit do soukromé stránky Dr House(je to legrační ale je fakt doktor)A ten Vám rád poradí a všechno vysvětlí.Klidně napište ,že jsem Vás navedla.Je dost nerudný když myslí,že ho nekdo jen tak zkouší.

Jana addison  05.10.11 09:44
addisonova choroba

ahojte,
letos mi diagnostikovali Addisona a proto hledám na internetu zpřízněné duše(a stále i informace), jelikož doktoři moc neví.....pokud máte někdo stejnou nemoc a máte chuť si pokecat či předávat zkušenosti, budu ráda, když se mi ozvete
díky Jana

Calbo  26.10.11 16:04
Schmidtův syndrom

Dobrý den,
léčím se na Schmidtův syndrom od roku 1988, léčba hydrocortisonem, fludrocortisonem, Letrox - byla jsem v plném invalidním důchodu a nyní mi byl přiznán ID I.st. Chodím do zaměstnání na plný úvazek a jsem hodně vyčerpaná. Na zkrácený úvazek nemohu práci najít - u komise mi dali papír, že se nesmím fyzicky a psychicky namáhat :lol: Tak takovou práci neznám .......Nikoho s touto chorobu neznám ......ráda si „popovídám“

L410  25.06.12 15:26
Schmidt

Dobrý den,
mám taky Schmidta, léčím se od roku 2002 a beru Letrox, Thyreotom a Hydrokortison. Nikdy jsem o inv. důchod nežádala, ani mi to nebylo nikým řečeno. Někdy o tom přemýšlím. Pracuji na plný úvazek a podařilo se mi ve zdraví přivést na svět tři děti - s tím posledním to bylo trošku dramatické, ale nakonec se to pod přísným dohledem lékařů zvládlo. Často jsem unavená tak, že nemůžu pořádně nic dělat. Občas mám pocit, že už člověk snad nemůže být víc vyčerpaný a čekám kdy přijde okamžik zhroucení. Zatím mě lékaři vždy dali dohromady, když mi bylo nejhůř. Snažím se balancovat a nespadnout. Neumím si představit, že bych zůstala bez práce, ale ten život, který teď žiju, je tedy dost na hraně a bojím se, aby to nezanechalo nějaké stopy na zdraví. Myslíte, že je nějaká šance na ten důchod?

vnuci  30.06.12 21:49
štítná žláza

Jsem po rakovině štítné žlázy. Pracuji na plný úvazek, jsem stále unavena, velká potivost a někdy si říkám, že už to nezvládnu jak jsem vyčerpaná. Hodnoty hormonu mám dobré, léky beru pravidelně, ale moje problémy mě vysilují. Mám 55 let. Tři roky po operaci. Dostala bych invalidní důchod nebo dál bojovat co vydržím.

Tomas22  03.02.13 14:35
addison a hypofunkce štítné žlázy

V 50 letech mi diagnostikovali addisona a hypofunkci štít. žlázy. Zjištěno u add. krize a pobytu na JIP. Zvládám to, ale nabírám po hydrocortisonu kila. Co je větší zlo - slabost a případná další krize při nízkých dávkách anebo nadváha s cholesterolem při dostatečné kompenzaci léky?

hiero  12.09.13 22:10
návod na důchod

Celé léto s pilně opalujte, nejlíp na nudapláži, aby bylo opálení dokonalé. Na podzim zajděte na sociálku a tam řekněte: „Ty pyčo, dej my duchod!“

alžběta663  24.12.14 10:39
addisonova nemoc

Ahoj. Mám to též TV nemoc. Důchod mi nechtějí dát. Prosím ;) o radu.

medik juraj  02.01.15 14:22
Otazka ohladom prieskumu

Dobry den, som studentom lekarskej fakulty a moja tema diplomovej prace znie Addisonova choroba. Je to zriedkave ochorenie. Rad by som vam polozil par otazok, typu ake boli vase prve priznaky, ci sa vas zdravotny stav vratil do povodneho stavu po liecbe a podobne, pripadne sucasne tazkosti. Prosim napiste mi kontakt na Vas, email alebo telefonne cislo. Dakujem vam velmi pekne

štítná žláža  15.07.15 11:38
důchod

Zažádala jsem si o zvýšení čísla z 1 na 2-3.pokut nemáte nikdo více jak 40% poklesu máte nárok je na částečný plný neekzistuje. mají na to tabulky jak je lidem to je nezajímá. :,(

štítná žláža  15.07.15 11:44
jindra
@vnuci píše:
Jsem po rakovině štítné žlázy. Pracuji na plný úvazek, jsem stále unavena, velká potivost a někdy si říkám, že už to nezvládnu jak jsem vyčerpaná. Hodnoty hormonu mám dobré, léky beru pravidelně, ale moje problémy mě vysilují. Mám 55 let. Tři roky po operaci. Dostala bych invalidní důchod nebo dál bojovat co vydržím.

MÁTE NÁROK NA PLNÝ INVALIDNÍ DŮCHOD MĚ HO NEDALI NEBILA TAM RAKOVINA MÁM JEN 1STUPEN.ALE MÁM STEJNÉ PROBLÉMY JAKO VY. :mavam:

petrajuicee  10.08.15 22:54

Už čtrnáct let se léčím a autoimunitním polyglandulárním syndromem II. Po porodu se pžidala i DNA. Žádala jsem ejdnou o důchod, který mi nebyl přiznán. Chtěla bych požádat znovu. Co udělat pro to, aby člověk u komise uspěl? Mám velmi stresující práce, takže je to poslední dobou opravdu peklo.

addisonova nemoc
1 příspěvek 26.11.15 18:21
aktualnost

Je uvedený dotaz ještě aktualní? Myslím dotaz medika

janiiiiiii  04.01.16 14:19
Nárok na ID

Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem po operaci štítné žlázy úplné odstranění měla jsem nádor který byl zhoubný jsem po léčbě radiojódem, a stále se cítím velmi unavená a bez života chtěla bych vědět jestli je možné podat žádost o částečný invalidní důchod podat žádost asi ano ale jestli mám na něj nárok???předem děkuji za odpověd a podporu :think:

janiiiiiii  07.01.16 17:28

Dobrý večer četla jsem váš příspěvek a chtěla bych se zeptat jestli jste žádost o částeční invalidní důchod podala a jak jste dopadla chtěla bych ho taky podat a nevím jestli to má vůbec cenu děkuji za odpověd

hydrocortizon
9 příspěvků 23.01.16 19:39
Addisonova nemoc

Dlouhodobý pokles krevního cukru, mdloby, slabost,

Váš příspěvek