Náhlá nevolnost s teplotou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miriamka177  06.02.11 22:46
Náhlá nevolnost s teplotou

Dobrý den, už se nám několikrát stalo, že můj syn (teď mu bylo 5 let) měl jednodenní střevní potíže (zvýšená teplota, 1-2× zvracení a bolení bříška). Vždy pouze jeden den a pak nic. Dnes to přišlo zas, teplota 38,5, dvakrát zvracel a stěžoval si celý den na bolest bříška (okolo pupíku)a průjem nemá, a snad poprvé mu bylo asi opravdu mizerně, jen polehával ani milované pexeso nechtěl dohrát, párkrát kousl do rohlíku a celý den usrkává čaj. Teplotu jsme srazili léky, ale bolest bříška přetrvává. Ráno zajdeme k lékařce, ale celý den se trápím nad otázkou co to může být…

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 11.02.11 07:16

buď ho postihla střevní chřipka,kde příznaky jsou na místě, podle toho jak píšete a nebo poté je i možnost appendicitidy - ale to byste možná i napsala že se syn nemůže skoro ani hejbat nebo chodit…a nebo jen reakce na špatnou stravu, kde ale mi moc nesedí ta horečka. Co vám řekl váš OL?

miriamka177  11.02.11 15:53

u lékařky již bylo vše v pořádku, jednalo se pouze o jeden jediný den, po vyšetření mi bylo řečeno že je vpořádku i to bolavé bříško a od té doby nebyli ani teploty. Prý jsou děti na bříško háklivější… tak snad bude už v pořádku…opět řádí jak černá ruku :o))) děkuji…

Váš příspěvek