Náhlá bolest celého těla a hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novoskatka  23.03.12 20:50
Náhlá bolest celého těla a hlavy

Je mi 32 let a již podruhé se mi stalo, že mne začaly bolet z ničeho nic kolena, potom záda a následně celé tělo. To vše bylo doprovázeno šílenou bolestí hlavy. Vždy jsem si musela lehnout. Nakonec jsem vždy usla, po probuzení se mi ulevilo, ale v posteli jsem setrvala ještě dva dny. Zatím jsem u žádného lékaře nebyla.Děkuji za radu.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 24.03.12 21:03

tak to blahopřeji cefalgie je ve vaší štěstěně náběh na migrénu. k lékaři určitě zajdět aby vás neléčil na chřipku…

juk  25.03.12 12:57

Tak já měl obcas tohle taky ,naposled jsem se nechal odvézt rz do nemocnice,zacla mě bolet hlava zada trochu sem měl pocit motani hlavy ,ct,rentgen,sono zad,hlavy nic nenašli po dvou týdnech mě moje doktorka poslala na magnetickou rezonanci a našla se cévní mozková výduť ,od této chvile nehodlám nic odkládat a se vším jdu k doktorovy. Můžete mít něco jiného ale musíte to řešit.

Kristýna Nováková  14.08.15 12:58
Bolest hlavy a celeho tela

Dobry den, tez mam tyto a to mi je 20let. Všem těm bolestem mi i boli pravé prso.mam 7měsíční dite a bojím a dost to bolí, ne víte co by to mohlo být

Kristýna Nováková  14.08.15 12:59

Kojim

kopri  04.10.15 18:05

Dobry den, mam problemy nejak s celym telem. Zacalo to ze pri nadechnuti mam tlak neco jak brneni do rukou. pak mne zacala bolet hrudni pater a na konec nohy a bederni pater - nevydrzim dlouho sedet. Rano mne boli ruce jako kdybych je mela obrazene. jsem uz z toho zoufala

kopri  07.10.15 18:15
@kopri píše:
Dobry den, mam problemy nejak s celym telem. Zacalo to ze pri nadechnuti mam tlak neco jak brneni do rukou. pak mne zacala bolet hrudni pater a na konec nohy a bederni pater - nevydrzim dlouho sedet. Rano mne boli ruce jako kdybych je mela obrazene. jsem uz z toho zoufala

puclik88
26 příspěvků 16.10.15 14:54

Me kdyz naposledy bolela hlava a takhle cele telo tak jsem to mela od krcni patere..:-/ mam sedavou praci a tak se ta bolest nedala utlumit jinak nez praskama

matej.mark
5 příspěvků 20.10.15 14:48
@puclik88 píše:
Me kdyz naposledy bolela hlava a takhle cele telo tak jsem to mela od krcni patere..:-/ mam sedavou praci a tak se ta bolest nedala utlumit jinak nez praskama

mam vyzkousene ze na bolest krcni patere je nejlepsi ataralgin.. uvolnuje svaly okolo krcni patere a tlumi bolest i pricinu bolesti. navic neni agresivni na zaludek jako dalsi prasky proti bolesti..

puclik88
26 příspěvků 22.10.15 14:33

@matej.mark aha diky moc ten neznam, jeste se na neho pozeptam v lekarne :-)

matej.mark
5 příspěvků 23.10.15 12:55
@puclik88 píše:
@matej.mark aha diky moc ten neznam, jeste se na neho pozeptam v lekarne :-)

no jasne normalne v lekarne by ho tam meli mit a jeste tady odkaz na internetovou lekarnu

Editace adminem 27.10.2015 - odstranění odkazu

puclik88
26 příspěvků 26.10.15 13:01
@matej.mark píše:
no jasne normalne v lekarne by ho tam meli mit a jeste tady odkaz na internetovou lekarnu

jeee diky i moc za odkaz :palec: tak objednavam a snad bude vse v poradku a pomuze mi :hug:

Editace adminem 3.11.2015 - odstranění odkazu

zunt5  11.02.16 18:18
@novoskatka píše:
Je mi 32 let a již podruhé se mi stalo, že mne začaly bolet z ničeho nic kolena, potom záda a následně celé tělo. To vše bylo doprovázeno šílenou bolestí hlavy. Vždy jsem si musela lehnout. Nakonec jsem vždy usla, po probuzení se mi ulevilo, ale v posteli jsem setrvala ještě dva dny. Zatím jsem u žádného lékaře nebyla.Děkuji za radu.

Tak přesně tohle se mi stalo již asi 3×, naposledy včera a pomohl mi na to Panadol. Nevím, zda je tomu skutečně tak, ale když jsem se pídil po příčině, vždy jsem došel k závěru, že jsem předtím vařil, stál u plotny a nadýchal se páry. Doktor mi na to řekl, že to může být určitá obrana a reakce organismu, že to není nic akutního, akorát je to těch pár hodin nepříjemné. Michal

zunt5  11.02.16 20:04
@zunt5 píše:
Tak přesně tohle se mi stalo již asi 3×, naposledy včera a pomohl mi na to Panadol. Nevím, zda je tomu skutečně tak, ale když jsem se pídil po příčině, vždy jsem došel k závěru, že jsem předtím vařil, stál u plotny a nadýchal se páry. Doktor mi na to řekl, že to může být určitá obrana a reakce organismu, že to není nic akutního, akorát je to těch pár hodin nepříjemné. Michal

Ještě abych to upřesnil, jde o páru z brambor (brambory ve slupce, bramborové knedlíky). No ono obecně, brambory jsou svým způsobem jedovaté, takže smysl to má. :think:

Váš příspěvek