Náhlá bolest na prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nomitek
5 příspěvků 29.04.12 22:27
náhlá bolest

Pěkný večer,chtěla bych poprosit o radu. Během dvou měsíců se mi to stalo už 8 x. Poprvé mě odvezla rychlá. Jedná se o to,že z ničeho nic mě začne tlačit přesně v prostřed pod prsama, bolest vystřeluje jako kdyby nahoru a projevuje se to tlakem a hned to přechází do zadu do zad v místě pod lopatkami, okamžitě to začne tlačit a tělo jde jako kdyby do křeče,musím pomalu dýchat, nejde stát,ležet,chodit, vůbec nic. Přijde to hrozně nečekaně. Zatím se nic nezjistilo, jednou mi pan doktor obstříkal záda mezokainem,to pomohlo. Teď vezmu algifen kapky,čípky spasmopan ,taky neurol a aspoň to dokážu do hodiny zastavit.Může to být prosím neuroza ? Taky neurolog mi říkal,že to může být spojené s menstruací a srovnáváním hormonů. Mám 8 měsíční miminko. Můžete mi prosím poradit? Moc děkuji.

Reakce:

FifinaOfina
16 příspěvků 04.05.12 14:37

Může to být neuróza :) Mívám při stresu ( i když je nahromaděný a v tu danou chvíli se cítím v podstatě v pohodě)podobné stavy. Taky u mě byla několikrát rychlovka… A nebo bych ještě zkusila fyzioterapeuta, mohla by tam být někde blokáda v páteři a to taky nadělá pěknou paseku. Moje fyzioterapeutka mě zbavila po roce trápení bolestí břicha, které byly taky od páteře…Držím Vám pěsti.

nomitek
5 příspěvků 04.05.12 14:41

Moooc děkuji, taky mi to můj doktor říkal. K fyzioterapeutce jsem už objednaná!!! Je to,ale fakt nepříjemný ty bolesti,hlavně ať se toho zbavím… :-)) :-)) krásný víkend !!! :-))

Váš příspěvek