Nadměrné pocení a třes rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afnym  19.09.12 14:37
nadměrné pocení - třes rukou

Dobrý den,
trápí mě nadměrné pocení, většinou při nějakém rozrušení(potkám známého, řeším v práci něco s klientem, jdu si sednout do restaurace kde je trošku tepleji, nebo na oběd)Nevím jestli by to nemohlo souviset se štítnou žlázou nebo prostě jen s mojí psychikou. A teď se mi parkrát stalo, že když jsem se nenajedla hned, jak jsem zvyklá, chodím na oběd ve stejnou dobu, tak jsem se také začala nadměrně potit, po celém těle, trochu se mi točila hlava a třásli se mi ruce. Mohli byste mi poradit, o co by se mohlo jednat (napadla mě třeba hypoglikémie)­.Předem děkuji za odpověď.

Reakce:

Monikafixa
1 příspěvek 05.10.12 13:53

Ahoj…Je mi 20 let, štítná žláza mi pracuje v pořádku ani neprožívám žádný stres, cukr mám v normě a přesto všechno se nadměrě potím. Nemám nadváhu cítím se v pořádku, ale jediné, co mě v mém životě opravdu obtěžuje je pocení v podpáždí, rukou, téměř celého těla. Jsou chvíle, kdy je mi vážně zima a i tak se spotím. Oprvadu jsou to nepříjmené návaly. Samozřejmě doktor mi neřekne od čeho by to mohlo být tak bych se chtěla touhle cestou zeptat jak se tohodle problému zbavit. Děkuji předem za odpověd.

Maragora  14.02.16 18:00
pocení

Ahoj, četla jsem dnes Tvůj příspěvek, ale už je to dost staré.
Jak jsi na tom dnes.

Maragora  14.02.16 18:02

Ahoj,
už je to lepší?
Chtěla bych popovídat, ale nevím, jestli ještě píšeš.

Baly
6 příspěvků 14.03.16 21:06

Ahoj já mám problém s nadmérným pocením v podpaží na rukou a nohou už od dospívání žádnou nemoc mi nezjistili i štítnou žlázu mám vpořádku dost mě to trápí a obtěžuje prý to je asi psychického původu ale po tím se ikdyž jsem doma. Teď jsem sledovaná v angio poradně ale tam zatím taky nic nezjistili jsem z toho už zoufalá a nešťastná. Budu rada za každou radu jak se toho zbavit.

Baly
6 příspěvků 14.03.16 21:10

@Monikafixa Ahoj mám stejný problém

maragora  15.03.16 07:44

Ahoj,
Je to uzkost, strach a neco v genech. Je treba vysledovat, kdy to je, proc to v tu chvili citis a pak rozebrat, napsat si, vse co prozivas, musis byt v souhre se sebou, chapat se a rozumet si. Vse je v hlave. Odpor, ktery mame k sobe, myslenky a negativa, to vse tvori strach a ten se musi odstranit, prekonat.

Baly
6 příspěvků 15.03.16 11:18

Ahoj a jak to mám udělat jsem trémistka, vźdy když někam jdu třeba na pohovor a mám podat někomu ruku začnu se potit a mít přitom studené ruce.Jsem precitlivělá a vśe si hrozně beru a asi se nemám moc rada což vím že není dobrý ale co stím. Mám taky v životě jen samou smůlu nic se mi nedaří a nevychází tak jak bych chtěla.

Váš příspěvek