Nadměrné pocení u dospívajících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mortes  13.02.12 20:28
Nadměrné pocení

Mám takovej menší problém. Je mi 18 a myslím si, že se nějak moooc potím , spíš to vím. Většinou ,když su doma, tak se vůbec nepotím ( někdy trocha potu ukápne, ale moc ne) Když jdu do školy, tak se potím i třeba v zimě ( -10 °C), je mi zima a stejně se potím. Když dojdu do třídy tak se třeba potit přestanu, ale tričko mám pod pažema durch. A dělá mi to tak pořád, vylezu z vany a začnu se potit, du ven začnu se potit, už fakt nevím čím to je… Nikdo si nestěžuje že smrdím ( moje holka, nikdo) ale už mě to docela štve a není to příjemnej pocit mět promáčený tričko pod pažema. I když nic nedělám. Myslím, že mi to začalo dělat od té doby, co chodím do posilovny, ale nejsu si jistý. Jestli ví někdo jak mi může pomoct, tak to určitě přivítám.

dík, martin.

Reakce:

Petr20
27 příspěvků 14.02.12 11:37

Nezačal si se dopovat nějakými stimulanty? Třeba kofeinem? :D

Romannn  14.02.12 22:19
Driclor

Já používám na podpaží Driclor a jsem v pohodě.Na netu je o mnoho levnější než v lékárně tak ti to taky pomůže. Ale jen místně třeba jenom haksny.

šoly  30.04.12 17:04

Já mám uplně stejný problem už delší dobu a myslim že se to dokonce zhoršuju a uvažuju že už navštívim lekáře je mi 20 a mám to zhruba od těch 18ti

michal_medik
12 příspěvků 30.04.12 17:41

kolik vazis? Nezacal jsi pocitovat zmenu ve svem chovani ?

Váš příspěvek