Nadměrné ochlupení po těle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trapas
1 příspěvek 23.01.11 22:04
Nadměrné ochlupení uplně všude

Zdravím, nevím, co mám dělat. Jsem nadměrně ochlupená uplně všude, nenajde se kousek místa na mém těle, kde by nebyl jediný chloupek. Vůbec si nepřipadám jako dívka. Nejhorší je, že jsem ještě ani nebyla u gynekološky (gynekolog naprosto nepřipadá v úvahu), která by mi teoreticky mohla pomoci. Jsem příšerně stydlivá. Dokud vypadám tak jak vypadám, nejsem schopna někam si s tím zajít… Hnusím se sama před sebou, natož abych své tělo promenádovala před někým cizím… Leccos jsem četla o endokrinologii… Ale mohu tam jít, aniž bych před tím navštívila gynekologii?? Jak probíhá prohlídka na endokrinologii??

Reakce:

this is not lupus
66 příspěvků 19.02.11 22:14

ahoj,tvuj problem bude mit nejspis hormonalni puvod,nepises kolik ti je let,pokud jsi v puberte tak to lecos vysvetluje,na gyndu se neboj jit neni to nic hrozneho i kdyz nakonec te nejspis stejne poslou na endokrinologii,a chlap gynekolog je kolikrat lepsi nez zenska,mluvim z vlastni zkusenosti.Do­poruceni na endokrinologii ti musi dat doktor, muze to byt i obvodak nebo lepe jiz zmineny gynekolog.Endo­krinologicke vysetreni opet neni nic hrozneho,hladina hormonu se zjistuje z krve takze ti vezmou krev,{na lacno} a to bude asi pro zacatek tak vsechno,odpovis na nejake dotazy ohledne zdravotnich potizi a pod. mozna ti doktor prohmata krk kvuli stitne zlaze,udela EKG,pokud vysetreni krve neco odhali nebo i neodhali lekar te nejspis posle jeste na ultrazvuk bud stitne zlazy nebo delohy,podle toho co rekl krevni test.opravdu se nemas ceho bat nekdy je v puberte nadmerne ochlupeni normalni a casem se hladina hormonu sama upravi do normalu,zbarveni a hustota ochlupeni ma i dedicne faktory,pokud je jeden z rodicu nadmerne ochlupeny,neni vylouceno ze jsi svuj problem zdedila. pokud nemas zadne jine zdravotni potize doporucuji neplasit zbytecne,muzes se treba jen zminit u obvodniho lekare,ten ti poradi vic,nemas se za co stydet ver ze nejsi sama lkdo se s timto problemem potyka.

Váš příspěvek