Nadměrná spavost a únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Susu25  20.09.15 17:32
Nadměrná spavost a únava

Zdravím, je to asi přes 5 měsiců co jsem byla v nemocnici s velkýma horečkama, zanětem dělohy a plus anginou, asi měsíc na to
mě začalo bolest v krku a ze stěrů zjistěný masivní streptokok a opět antibiotika ale žiju v zahraničí takže už jsem nešla na kontrolní stěry. Zhruba po té nemocnici trpím hroznou unavou, musím spát přes 12hod. jinak jsem jak zombie a nedokážu fungovat jak
hrozně jsem unavená a i po těch 12hod. spánku spím ještě i přes den, ale v zásadě po těch 12hod. spánku se cítím mnohem líp než když spím míň. Spát 7-9hod. u mě teď neexistuje, jelikož jsem potom neskutečně unavená a pak stejně to musím dospávat. Zkomplikovalo mi to i školu, studuju online takže doma a i když mě to učivo baví, vždy při něm usnu. Snažím se dopovat vitamínama, piju hodně citron s vodou, zázvor, snažím se jíst zdravě a ještě plánuju vyždímat ze mě nějakou energii a začít cvičit. Mám hodně plánu a tohle mi hodně komplikuje život. Jinak žadný stres nemám, takže nevím s čím to může souviset. Ráda bych se zeptala na rady jak se toho zbavit, nějaké ohledně vitamínů, bylinek, stravy apod. K doktorovi půjdu až budu v Čr ale zatím se snažím si pomoct sama. Moc děkuji za jakoukoliv radu

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek