Potvrzení těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cicorka  21.12.10 16:11
Můžu být těhotná?

Dobrý den, s přítelem jsme se milovali hned další den (5.12.) po skončení menstruace. Nejdříve orální sex, poté vaginální, s kondomem (přítel se předtím otřel, snad důkladně), HA neužívám. 16.12. opět sex s kondomem, ale byl asi špatně nasazen a „přetekl“ (zjistili jsme to, když přítel kondom sundával). Ejakulát se snad dovnitř nedostal, ale je možné, že kapička mohla zůstat někde kolem poševního vchodu (okamžitě jsem se osprchovala). Menstruaci mám dostat 24.12., cítím se dobře (až na občasnou mírnou bolest prsou, kterou přičítám blížící se MS), jen mám malinko obavy, přece jen těhotenství je to poslední, co bychom si přáli…

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 21.12.10 20:17

tak já vám řeknu že těhotná nejste…jak vy říkáte kapička - tak ta kapička sice bude obsahovat několik milionů spermií, ale vaše vnitří prostředí je zahubí…něco jiného je potom celý obsah ejakulátu. ale když vy řikáte kapička…
tím že ste se šla ještě osprchovat ste se toho možná i hned všeho zbavila…každopádně, TĚHOTNÁ NEJSTE! vzhledem k tomu, že dnes máme 21.12. pro vaši spokojenost vám doporučuji koupit si mama test a zkontrolova si to. hezké vánoce přeji,,,

Váš příspěvek