Mužská neplodnost po nesestouplém varleti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evicka86  08.09.11 11:33
mužská neplodnost

Jaka je pravděpodobnost neplodnosti, u muže, ktrerý měl oboustrané nesestoupeni varlat, ktere bylo operativně napraveno v 6 letech jeho života? Tento muž je ročnik 1979.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 11.09.11 09:16

bylo by to unikátní…ale pokud mu byly operativně varlata sneseni tam kam patří…mělo by to fungovat, i z jednoho varlete se dá vypotit to, co jen břečí každou chvilkou, huláká, mumlá , kadí a čůrá a dává se tomu jméno.....kaž­dopádně, vyšetření na urologii by bylo vhodné, kdo vám řeknou více po ultrazvuku jestli nedošlo k e špatnému zašití nebo náhlé patologické změny.....

evicka86  11.09.11 10:38

zdravím a děkuji za nazor, jen taková maličkost muj muž měl pravě obě varlata nesestouple.Obavam se proto aby to bylo možne, vzhledem k tomu že nové studie ( co jsem našla na internetu) uvadí že se musí nesestouplé varlata operativně řešit nejpozději do dvou let ditěte jinak pak nejsou schopny v dospělosti produkovat spermie schopné reprodukce. Tak mě to celkem vyděsilo, proto tady patrám jestli se tady najde někdo , kdo měl po operaci po delši době jak po 2 letech (oboustranou) a měl děti.

Dr.House
622 příspěvků 12.09.11 20:06

jo, tak pátrejte dál ale né po internetu…na net totiž chodí spousta hovadin…možná se vám tu někdo na to ozve..mě tedy předpokládám nepotřebujete­..takže kdyby něco..tak slyším na jméno dr.house..hod­ně štěstí

Váš příspěvek