Epilepsie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivana.otmanová  27.03.10 21:12
může to být epilepsie?

hezký večer, chtěla jsem se podělit se svými zdravotními problémy a popřípadě poradit. Již od 7.měsíce těhotenství jsem začala mít potíže se zrakem,měla jsem silné závratě,strach z okolí a z lidí.neustále jsem se zdržovala doma a nechodila ven.měla jsem takové stavy že jsem měla pocit na omdlení,tuhla mi tvář ale pokaždé jsem vnímala okolí.takový stav trval přibližně cca 3 min. stavy se opakovali několikrát za den. když jsem zašla k lékaři,tak mi žadné vyšetření neudělal. jednoduše mi určil diagnozu s nazvem laktační psychoza což se mi nezdá. spíše mám obavy že bych mohla mít epilepsii. predepsal mi citalon a neurol což mi v žádném případě nepomáha. do ted nemohu jít sama ven na procházku a už vůbec ne jít nakupovat mezi lidi. prrosím poradte mi někdo co mám dělat.mám skoro 3letého syna a dosud mé zdravotní problémy mám.děkuji předem za reakce a rady.

Reakce:

misa16  02.04.10 20:59

Ahoj Ivo,
teď je to u lékařů asi všude podobné, také mám zkušenosti s nezájmem mého lékaře udělat jakékoliv vyšetření. Můj názor je, že o epilepsii nejde, ale měla byste zkusit navštívit třeba psychologa, jestli se nejedná o deprese - příznaky by tomu mohly odpovídat. A rozhodně Vám doporučuji s lékařem rázně promluvit - zopakovat mu příznaky a trvat na odebrání krve - mohou to dělat i hormony a pokud bude neústupný, tak změnit lékaře. Držím palce a přeji brzké uzdravení. Michaela ;-)

ivana.otmanová  03.04.10 18:24

děkuji moc za odpověd. Mám z toho v celku obrovský strach,bojím i lékařů.ted jsem se dostala do rodiných problémů což mému zdraví nepřispívá. :-/

Váš příspěvek