Může jít o boreliózu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slajak  10.09.13 21:53
Může jít o boreliózu?

Zdravím, asi před třemi týdny jsem „chytil“ klíště a hned jsem jej odstranil. Následně se mi na daném místě objevil malý červený flíček, který asi do pěti dnů zcela zmizel, nepřesáhl nikdy velikost 1 cm v průměru. Stejný flíček se mi po klíštěti udělal asi před třemi roky a taky to nic nebylo. Od včerejška mám horečku, bolí mě v krku a mám lehkou rýmu.

Může mezi tím být nějaká spojitost? Mohlo by jít o příznaky boreliózy? Možná jsem jenom nemocný kvůli nedostatku spánku, kvůli časnému vstávání na brigádu jsem toho už asi měsíc moc nenaspal (denně cca pět až šest hodin), ale i tak mám docela obavy, že by mohlo jít o něco vážnějšího.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Reakce:

avoksorp
2 příspěvky 11.09.13 15:49
muze to byt Borelioza

Ja bych to nepodcenovala je to doba kdy by se protilatky mohly vytvorit. Nechte si nabrat krev na borelie a kdyz budou pozitivni udelaji western bloott ktery by to mel potvrdit, ale nemusi.Je lepsi vcas zasahnout nez to nechat rozjet a pak leta mit problemy :mavam:

aleluja  14.09.13 08:04

Přesně tak. inkubační doba..udělaj néběry. U borelky je nejdůležitější včasné odhalení. pozdější fáze se velmi špatně léčí a v té nejpozdější už příznaky zůstávají a jen se dají potlačit.

slajak  14.09.13 20:16

Doktor došel k závěru, že borelióza to nebude, ale vzali mi krev na protilátky proti klíšťové encefalitidě, tak snad to bude v pořádku…

Fo3xter  29.09.13 21:10

Dobrý den, řeším ten samý případ. před 2 týdny jsem si vyndal klíště a objevil se mi červený flíček, který je veprostřed vybledlý. Neuvěřitelně svědí a ještě k tomu jsem skoro přestal slyšet na levé ucho. Uzliny mám zduřelé a mám už 2 dny migrénu, ale teplota mi ještě nenaskočila a můj doktor odmítá udělat odběry. :,(
Co mám dělat? :nevim:

předem děkuji

JudlaCZ
6 příspěvků 29.10.13 10:55
Mám boreliozu

Mám na levém berci pod kolenem 22cm flek u prostřed bledý. Ted jsem přišel od doktora s antibiotiky. Jasná borelioza. Za 4 týdny bude odebírat krev.

JudlaCZ
6 příspěvků 29.10.13 11:07

To: fo3×ter Člověče moc se mi to nelíbí raději běž do nemocnice pokud je tvuj praktik lempl. Někdy se bolerioza neprojevuje vůbec flekem a naopak napadá nervovy system. Jak velký flek máš? ja 22cm

JudlaCZ
6 příspěvků 29.10.13 11:14

To: Fo3×ter
Mám boreliozu už podruhé, přechodil jsem ji ve 12-ti letech, co si pamatuji měl jsem cca 2 roky migrénu a nikdo nevěděl proč, Pak najednou zjistili přechozenou boreliozu. Ta borelioza je stále v krvi několik let aspon u mě to tak bylo.

chal  05.11.13 15:47
borelioza

Dobrý den, prosím o pomoc. v září mě něco bodlo do nohy na zahrádce. teď teprve flek. pálí, svědí. další začervenalá kůže pod okem. odběr krve.je pozitívní na boreliozu. nasazené antibiotika Sumamed500.psychic­ky jsem na dně. prosím, co dál? děkuji moc :zed:

pes113  26.04.15 21:15
bolerioza se vrací při ztrátě imunity i za tři roky

Mě se znovu vrátila bolerioza tao to flek za uchem až za tři roky, doktorka mě ani nedala léky bna přeléčení, našla jsem si firmu a její b ylinky mě z toho dostanou úplně dozvěděla jsem se že mohu být za několik let i na vozíku nepodcenovat boleriozu a ozvě se mě poradím

pes113  27.04.15 14:06

Nyní je možnosti vyléčit boleriozu mě se vrátila podruhé po 3 letech mohu poradit 607904165

Váš příspěvek