Noční brnění rukou a prstů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vivien7  27.04.11 07:58
Mrtvění rukou a prstů

Dobrý den,
mám dotaz,už skoro půl roku mě v noci budí mrtvění rukou od lokte až k prstům,tím pádem i mrtvění prstů,které často i bolí.Nevíte čím nebo co by to mohlo být.Nikdy jsem takové problémy neměla.Děkuji moc za odpověď Veronika

Reakce:

Hanka.XY
71 příspěvků 27.04.11 20:54

Dobrý den,

příznaky, které uvádíte odpovídají příznakům syndromu karpálního tunelu. Více si o něm můžete přečíst v kategorii nemoci. Nemáte náhodou namáhavou práci na ruce? Nebo nepracoval jste poslední dobou nějak více? Jedná se zejména o stále se opakující pohyb rukou - prsty

veronika smejkalova  28.04.11 19:00

dobrý den,děkuji,
no jelikoz jsem na materske dovolene,tak delam od vseho neco.pred materskou jsem pracovala jako tkadlena..tudiz vytizena jsem nejspis stejne:-)jak se tato nemoc leci?děkuji veronika

Hanka.XY
71 příspěvků 28.04.11 22:37

http://nemoci.vitalion.cz/…niho-tunelu/

Jako tkadlena jste asi hodně pracovala prsty, ne? To by tak odpovídalo

Madynka  29.04.14 15:46
SKT

Dobrý den,
když je výsledek EMG n. medianus DML nom. bilat.DSL lehce prodlouženo vpravo, pomůžou jen rehabilitace?
 Děkuji

mihule301199  08.12.14 23:16

Dobrý den chtěla bych se zeptat čím je možné že mi v noci brně a mrazej prsty od loktu až ke konečkům prstů budím se kvuli tomu třeba desetkrát za noc a nemužu pořádně spát. Dělám na nepřetržitim provozu takže málo spím a neodpočinu si kvůly tomu. Děkuju za odpověd a za radu miša

Jaroslava12  26.12.14 09:38

Dobrý den,
mám dotaz, několik let mám namáhavou práci na ruce ale asi rok mě často pálí dlaně a prsty mě hrozně brní přes den a posledních pár měsíců mě to budí i ze spaní mám kolikrát pocit jak kdyby my ty ruce hořeli. Prosím co s tím mám dělat. Předem děkuji za odpověd a za radu Jarka

Váš příspěvek