Výtok tekutiny z prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anamorka  02.03.11 07:10
Možnost rakoviny

Dobrý den, mám menší otázku a potřebovala bych poradit je mi 24 let a včera večer jsem zjistila, že mi opravdu minimálně něco vyteklo z prsu (čirá tekutina). Mám jedno 3leté dítě (dceru), mám veliké obavy z rakoviny prsu, veliké obavy. Vím, že jediná možnost a jistota je jít k lékaři tam jsem objednaná ale do té doby mám opravdu strach. Děkuji za rady.

Reakce:

kmotra
114 příspěvků 03.03.11 11:32
ano,

na dálku nic nelze dělat,. Lékař vás určitě pošle na sono nebo mamograf. Napište pak, jak vše dopadlo.

Kiki357  04.03.11 13:48
Neboj...

Nemyslím si, že to nutně musí znamenat rakovinu prsu… Sama jsem ještě asi 1,5roku po ukončení kojení své dcery (kojila jsem do 1,5roku, takže dceři bylo také kolem 3let) občas zaznamenala, že mi z prsu vytéká čirá tekutina… Ne úplně sama od sebe, spíš když se prso zmáčklo, taky toho bylo malinko… Byla jsem i na vyšetř.prsů (UZ), ale vše OK. Prý se to někdy stává… Takže věřím, že to nic nebude. Ale je dobře, že jdeš na vyšetření, to tě uklidní! :wink:
Každopádně teď se snaž to tolik neřešit, stejně s tím nic neuděláš…a jen se trápíš… :wink:
Tak ať ti to dobře dopadne! (Ale já věřím, že jo!)

Bábina
1450 příspěvků 06.03.11 11:15
Možnost rakoviny

Nepřivolávejte si hned to nejhorší.Ale okamžitě se na sono a mamo.objednejte u svého gynekologa nebo praktického lékaře.Jistota je nejlepší,ale z vlastní zkušenosti bych řekla,že pokud při samovyšetření prsou jste žádné změny nenahmatala,tak to takový problém nebude.Ale…Jistota vám dodá klid a zbytešné nervy by mohli přinést i nějaké jiné potíže.Čistění prsních žláz po kojení někdy trvá dlouho a Vy proto máte zbytečný strach.Ale i kdyby snad…Jsem živý příklad toho,že když se jde včas,tak se neumírá.Tak šup se zítra objednat.Musíte mít doporučení aby jste úkon neplatila.Pokud se objednáte rovnou,bez doporučení lékaře,do 45let věku budete zákrok platit,pokud vaše matka neprodělala rakovinu.Nebojte se nebolí to je to vpodstatě rengem.ale tentokrát prsou.Jen to trochu tlačí a strašně studí. :-)

Stázička1  02.02.12 09:49

Dobrý den je mi 38 let a od lonského roku se peru s opakovaným zánětem prsu,mamografické vyšetření neprokázalo nic nádorového.Bohužel antibiotika zaberou vždy jen na nějakou velmi krátkou dobu nebo vůbec.Mám si na doporučení lékařky zvíšit imunitu,obkla­dy.Příznaky mám vždy stejné bolesti,hnis,výtok červená čára od bradavky,zarud­nutí.Jak lze zabráni a předejít dalšímu opakování zánětu.Děkuji

Váš příspěvek