Mozková mrtvice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrta
1 příspěvek 04.11.14 21:08
mozková mrtvice

Strejda minulé úterý prodělal mozkovou mrtvici a byl odvezen ne Bulovku, kde byl vyšetřen. Ve čtvrtek když jsem za ním byla v nemocnici jsme se byly už projít venku. Když jsem přijela domů tak volal soused který tam měl umístěného příbuzného že strejda s ním sjel výtahem dolů. Volala jsem na Bulovku jestli je vše v pořádku a řekli, že strejda už je na pokoji že ho přivezla policie.Asi hodinu nato telefon z Bulovky, že strejdu převáží do Bohnic na uzavřené oddělení, že na takové pacienty nejsou stavění. Tak kde jsou na to stavění nemocnice kde mají léky, přístroje nebo Bohnice kde ho udržují pod klidovými sedativy a nedělají s ním nim. Nehledě na deprimující prostředí tmavé chodby, nepříjemná lékařka. Máme šanci někde jinde??? :nevim: Prosím tímto o jakokoliv radu

Reakce:

Karolina Temrova
1 příspěvek 16.02.16 22:00
Mozkova mrtvice

Dobry vecer chci se zeptat na nazor. Muj bratr prodelal mozkovou mrtvici na prelomu tohoto roku, byl na jipce tyden a tyden na neurologii. Stalo se mu to ve ctvrtek ale az v pondeli byl odvezen do spitalu, jeho pritelkyne netusila ze je to tak vazne. Problem je ten ze je uz 3 tyden doma a porad zvraci neudrzi nicv zaludku. Nevim co s tim. Byl u sve obvodni lekarky ta mu dala neco na uklidneni zaludku ale nepomaha mu to. Porad ma spatnou motoriku hlava se mu toci a myslim si ze i vidi spatne nebo dvojmo vidim jak se snazi zamerit ocima.Nema chut jist. Muzete mi poradit prosim

Váš příspěvek