Motání hlavy a rychlý tep

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Biggy  01.03.11 21:09
Motání hlavy, rychlý tep

Zdravím,

od soboty mám problém s motáním hlavy a zrychleným tepem.
Začalo to v sobotu když jsem vstal. V pátek jsme byli oslavovat a já domu dorazil docela KO v půl páté ráno. Vstával jsem v půl páté odpoledne a bylo mi docela fajn. Pak jsem šel na chvíli ven a až venku se mi začala motat hlava bylo mi skoro na omdlení. Ale pak to přešlo poté jsem si dal jednu kávu a až večer doma když jsem se díval na film tak se mi udělalo zase divně motání hlavy a zrychlil se mi tep. No nic nějak jsem usnul a druhý den už to bylo lepší ale pořád jsem byl takový malátný a slabý, v pondělí se to opakovalo to samé a dnes v práci to samé ráno jsem si dal jednu cigaretu ani ne celou protože se mi zvýšil tep a začala motat hlava tak sem ji nedokouřil. Asi za 3hodky jsem si sel na cigaretu znovu a zase se mi zacala motat hlava víc než normálně. A celý den jsem byl takový malátný a slabý. Dorazil jsem domů a změřil tlak a vyskočilo mi 130/69 ale nerozumím tomu tak jestli je to dobrý nebo ne? ráno se chystám k doktorovi. Je mi 21 let muž 189cm 82 kg

Reakce:

zdendasup  23.06.11 23:40
to samé :(

ahoj,byl jsi u toho lékaře kdyžtak co ti řekl moc by mě to zajímalo jen z toho důvodu že v posledním týdnu se mi stává to samé :( byl jsem z přáteli posedět v parčíku po dokouření cigarety se mi začala divně motat hlava až na ondlení byl jsem celej zpocenej :( je mi 18 mam 185cm a vazim 75kg

this is not lupus
66 příspěvků 27.06.11 20:57

Tak zdravim, ten tlak co jste napsal je v pohode, to motani hlavy po cigarete je take docela bezny jev, muze se to vyskytnout kdykoli.
Kdyz jste paril tak telo na to nejakym zpusobem reaguje a vzpamatovava se z toho(procesy kterymi telo prochazi po alkoholickem opojeni najdete v googlu), nikotin nebo nedostatek tekutin-dehydratace(zpu­sobena alkoholem)muze zpusobit tachykardii, to kafe je spatnej napad po proparene noci, doporucuji spis nejakou neperlivou mineralku a stavu z cerstveho ovoce, kureci polivku a cerstvym cesnekem atd.ale kafe rozhodne ne.
Chce to klid a nohy v teple. Hlavne odpocinek,pokud by problemy pretrvavali delsi dobu i pres abstinenci a bez koureni,teprve potom bych doporucil navstevu lekare.

Maff  29.11.11 18:12

Já jsem třeba přestala kouřit, ani moc nepiju, resp.: se neopíjim a motá se mi hlava taky… Ale spíš si myslím, že to mam od krční páteře nebo tak něco… Každopádně je to nepříjemné :(

Váš příspěvek