Mononukleóza nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M1CH4L  11.02.12 02:49
Mononukleóza nebo ne?

Zdravím, údajně mám mononukleózu, já si ale myslím a doufám, že ne. Posuďte sami. Původně jsem šel k doktore s tím, že jsem měl týden průjem a zvýšenou teplotu. Vzala mi výtěr a krev a řekla, že má podezření na mononukleózu. Nevím jak na to přišla, když jediným příznakem byla horečka a k tomu průjem, který není pro mononukleózu typický. Krk mám čistý, uzliny normální, žádné další problémy nemám. Krevní testy ukázaly ale něco jiného. Játerní testy mám prý téměř v normálu, normálně by si toho ani nevšimla, ale mám zvýšený počet monocytů. Nejsem doktor, ale podle toho co jsem se dočetl, tak to nemusí být pouze mononukleóza. Celkem mě to štve, protože dělám hodně sportů, které teď musím minimálně na 3 měsíce vynechat. Když už je ale vynechám, tak chci ale určitě vědět, že mám mononukleózu, ať nejsem doma zbytečně. Kompletní krevní testy mi nedala, ale můžu je sehnat. Cítím se úplně fajn a kdybych neměl ten průjem, tak by si toho pravděpodobně nikde ani nevšiml. Co si myslíte vy? Kam bych kromě obvoďačky měl jít, aby mi potvrdili správnou diagnózu? Co by se stalo, kdybych sportoval? Díky.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek