Modřiny a podlitiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

holhol
1 příspěvek 14.05.12 21:54
Modřiny a podlitiny

Dobrý den,
měla bych tento dotaz. Dělají se mi denně modřiny, ale né z udeření ale stačí si poškrábat místo, které mě svědí ať už po bodnutí hmyzem nebo jen tak a do půl dne až dne mám modřinu.Převážně a nejvíce na stehnech. Zatím jsem u lékaře nebyla.

Děkuji za každou informaci

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 15.05.12 13:44

vidíte..a to je přesně ten důvod proč byste za tím lékařem jít měla.

Sindy 11112  21.02.13 22:23

Dobry.den chtela byc se zeptat mezi nohana na pysku se mi udelala modrina nebolito nic ale bojim se co to je.. prosim poadte… predem dekuji :(

Kejs
1 příspěvek 01.05.13 16:56
Modřiny

Zdravím, již je to déle, kdy jsem z ničeho nic začala trpět na modřiny. Byla jsem na testech na srážlivost, ale ta dopadla dobře. Potom se mi to na chvíli zklidnilo a nyní mám problém, že se mi udělají obrovské krvavé modřiny na nohou po podrbání. Stalo se mi to již po druhé. Navíc nyní mám poslední dobou rozdrážděné celé tělo, které mě svědí. Hygienou to být nemůže, sprchuji se pravidelně. Pokud by jste mi mohli nějak poradit, byla bych jen ráda..

Luczija  15.05.13 07:59

Taky se mi dělaly často modřinky, nejvíce na stehnech a břiše. Šla jsem k dr, krev v pořádku, tak jsem si koupila rozpustný vitamín C,1000,a po krátké době to zmizelo. Nejd´říve bych si samozřejmě zašla k dr-pro jistotu ;)

Doony
2 příspěvky 23.07.13 10:26
Modřiny a kortikoidy

Dobrý den,
dostala jsem od lékaře kortikoidovou mast, ale kdykoli se namažu vytvoří se mi velká modřina. Když jsem se však doktora ptala na souvislost, tak mi řekl, že je to vyloučené.
Předem děkuji za názory.

karel.d  25.01.14 18:44
naraženy nart

Dobrý den chtěl bych se zeptat, spadl mi na nart velky kus dřeva udělela se mi velka modřina ale během pěti minut se stratila po hodine mirny otok je to vpořadku děkuji Karel. D

kvetina5
2 příspěvky 13.05.14 17:32
modřiny

Zdravím, manžel prodělal 2 infarkty a má anginu pector. Dělají se mu veliké modřiny, cítí jako štípnutí a pak na tom místě má modřinu. Po odběrech krve má vše vpořádku, proto manžel odmítá jít k lékaři. Jaký přípravek by měl užívat na cévy, já beru Detralex na žíly a Warfarin na řední krve.Tu píšou že užívali vitamín C 1000 a že jim to pomohlo. Prosím o radu, co užívat aby manžel nevypadal jako po boji. Předem moc děkuji Květa S.

Váš příspěvek