Prodloužení cyklu s antikoncepcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka94
1 příspěvek 11.07.11 19:35
menstruace

dobry den chtela bych se zeptat jelsti je normálni kdyz beru antikoncepci normálne tech 21 dnu a prodlouzila jsem si to o mesic a zacla jsem brát dalsi …a po dvou tydnech jsem dostala menstruaci i kdyz beru prasky :-( a uz to mám pres 9 dni :-( aji vic:-(je to normálni ?

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 15.07.11 15:37

normální to je pokud vy nejste normální…ale vzhledem k tomu, že vám je asi tak 16 let bych tipl že asi to normální je…každopádně prášky vynech! nic si sama neprodlužuj, těch prášků je tam 21 né proto že se jich tam víc nevešlo, ale proto, že plní svou hormonální funkci, a když příjde menstruace tak se začne nové platíčko, né že ty pilulky budeš papat jak lentilky i během menstruace…čteš si vůbec ten příbalový leták? proč myslíš že ho tam lékarna dává? jen tak z nudy? pokud to máš už 9 dní je vhodné vyhledat gynekologa a říct mu, že sis zahrála na lékaře odborníka a prodloužila si své prášky, mimochodem, jestli ti to nedošlo, tak ta celá antikoncepce je to ted k ničemu…pokud jsme to dobře pochopil…ale bud bez obav, v televizi ted lítá reklama na kondomy…

martinajalov
10 příspěvků 09.04.15 17:23

Mě doktor poradil, že klidně mohu prodlužovat cykly, jak potřebuji.

Váš příspěvek