Menopauza a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verbuch  22.05.12 18:19
menopauza a krvácení

Dobrý den
je mi 53 let a již skoro 5 let jsem neměla menstruaci.Nyní po návštěvě termálních lázní jsem začala nejprve špinit/2 dny/ potom přišlo silné krvácení a nyní po 7 dneh mám jen sem tam špinění. Je možné, aby po tak dlouhé době byla menstruace???
Děkui za odpověď

Reakce:

keles  29.05.12 13:07

Dobrý den,běžte hned na ginekologii.Já jsem to před 2ma lety měla taky,udělají vám kyretáž,je to malý zákrok pod slabou narkozou a ještě ten jdete domů.Je mi teď 55 let a od té doby mám pokoj. Džím palce Eva :lol:

Kamtcha  30.05.12 15:18

Dobrý den, mamka měla podobný problém, určitě to chce vyhledat lékaře.

verbuch  01.06.12 22:12

Problém už mám vyřešený, byla jsem na gynekologii, měla jsem malou cystu, kterou mi lékař odstranil a krvácení ustalo.

verbuch  08.01.13 17:37

Dobrý den
už mám vše za sebou, byla to jen cysta, gynekolog odstranil ihned v ordinqaci a mám od té doby pokoj. Děkuji za doporučení. :P :P :P

valinavalentynka
2 příspěvky 29.04.14 21:05

Je mi 47 let nemam menstruaci jiz tri roky a ted uz mesic krvacim dost silne byla sem u lekare a posila me na ultrazvuk ale ten bude az za dva tydny a ja vic a vic krvacim nevim co mam delat

Sona1991
15 příspěvků 15.12.14 09:37
Menopauza

Mívala jsem návaly horka náladová, až jsem sama ze sebe měla strach. Tušila jsem, že přechod nebude příjemný, ale toto. Nakonec jsem šla k doktorce a ta mi poradila užívat léky. Elli jsem si koupila v lékárně. Zabralo mi tak do měsíce a teď nedám na něj opustit. Cítím se jako dříve :)

Váš příspěvek