Meningitida a chování mého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dahoka  28.08.14 11:16
Meningitida a chovani meho syna

Jsou tomu 3 tydny co muj syn /6 let/ prodelal virovou mening. Bylo mi receno ze i nadale budeme dochazet na neuro kontroly a taky, ze se Honzikovi mohou a jiste budou menit nalady, bude reagovat napr podrazdene, plactive, vztekle na bezne situace. Opravdu u nej toto pozoruji a jsem z toho dost nestastna, nebot si v danem okamziku nevim rady, jak se sama chovat? Preci jenom to je onemocneni mozku a tak asi nemohu ocekavat, ze se jeho chovani zmeni za par dnu a ze vse bude zase jako driv.Jsou chvile, kdy by nas laskou snedl :D :srdce: a najednou se vse obrati a je podrazdeny a plactivy, nekdy byva i mirne agresivni. Staci ze si jeho o 3 roky mladsi sestricka Karolinka pujci jeho hracku a uz je zle. Mivam chut ho plesknout po zadku, ale mam strach ze se tim jeho momentalni stres jen prohloubi. Chtela bych se vas zeptat : JE TADY NEKDO, KDO MA PODOBNE SKUSENOSTI SE SVYM DITETEM A JAK TAKOVE SITUACE RESITE? Nechci ho privadet do stresu a snazim se aby mel klid, je to dulezite pro regeneraci mozku po nemoci, ale zase nechci, aby si myslel ze muze delat co jemu se zlibi a nic ho za to nestihne? Zvazuji navstevu detskeho psychologa, mozna by mi poradil jak s nim zachazet a jednat ve vypjatych a stresovych situacich. Jestli je tu nekdo kdo ma podobny problem, muzete mi neco poradit? Dekuji Daniela

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek