Malá lysinka na hlavě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel24
2 příspěvky 16.02.12 19:24
mé vlasy

ahoj…je mi 14..za necelý měsíc mi bude 15 ..na halvě mám malinkou lysinku o velikosti koruny.....objevil jsem ji v říjnu…a od té doby se nezvětšila…zajímá je jenom zda-li se t odá považovat za pěšinku nebo zda-li je to náznak vypadávání vlasů ..já vím,že je nereálný ,aby mi v takhle mladym věku začly padat vlasy,ale mám starost,přece nikdo z vás by enchtěl mít na hlavě plešku v 15!

Reakce:

LenickaBo  29.02.12 14:05

Ahoj,
když jsem byla ve zhruba stejném věku jako ty, tak jsem měla obdobný problém. Jednoho „krásného“ dne jsem zjistila, že mám
ve vlasech vedle pěšinky „pleš“ velikosti padesátikoruny. Nejjednodušší pro mě v tu dobu bylo zajít k doktorovi. Praktická lékařka mě
poslala na kožní. Kožní mi řekl, že to může mít několik příčin – od stresu až po streptokoka. Poslal mě na další vyšetření, ale nic nezjistili.
Nakonec mi dal hormonální kapičky, které se kapali na postižené místo, vlasy začli dorůstat a cca po půl roce nebylo co řešit. Jestli Ti
můžu doporučit, tak nejjednužší bude opravdu zajít k lékaři. A i když ti nezjistí žádnou nemoc, tak Ti pomůžou a ješti zjistí, jestli
nemáš vážnou nemoc. Lenka

Váš příspěvek