Mám pupínky na žaludu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JirkaBBB  10.05.11 17:41
mam pupínky na žaludu

prosím vás o pomoc po celem žaludu mam fličky takové červené a vypada to jako oparky vůbec to nebolí ani nesvědí chci se zeptat jak to léčit ?

Reakce:

vocier
25 příspěvků 10.05.11 19:34

Běž raději k doktorovi. Je to sice málo pravděpodobné, ale je to možné, mohla by to být rakovina. Nebo to můžou být takové „zanícené skvrny“ z nedostatečné hygieny. Možná je to také infekce herpesvirem.

JirkaBBB  10.05.11 20:14

hygienu mužem vyloučit..ale rakovina je blízko akorat k doktorovi nejdu je možne že mi pomuže nějaka mast

Hanka.XY
71 příspěvků 10.05.11 22:09

Také by se mohlo jednat o nějakou pohlavně přenosnou nemoc. Takové červené flíčky, které se pak vyklenují až z nich vyrostou velké výrůstky, jsou i u infekce lidským papilomavirem. Obrázků kondylomat na penisu je na internetu hodně, jistě si je najdete a třeba vás to bude motivovat si s tím někam zajít. Protože kdyby to bylo něco pohlavně přenosného, může to sice v některých případech zmizet (většinou jen a čas, aby to později vyrostlo ještě větší), ale jste pro všechny sexuální partnerky zdrojem nákazy, což je pro ně velké riziko. A ostatně i pro vás.

JirkaBBB  11.05.11 12:41

opravdu děsivé obrazky ale toto je něco jiného tam jsou vystouple pupínky ja mam jen červene fličky a při sprchovaní když se kouknu tak jakoby by se mi sloupavala kužička a okraje jsou bíle opravdu bych potřeboval jen mastičku jen nevím jakou

Hanka.XY
71 příspěvků 11.05.11 21:05

Z takových flíčků je třeba udělat stěr, aby se zjistilo, jakého to je původu a mohla být nasazena účinná léčba. Jinak ty „děsivé obrázky“ často začínají právě jako ty flíčky. Zajděte si co nejdříve k lékaři. Takových flíčků už viděli - nemusíte mít doporučení, nemusíte se objednávat. Stačí zajít do jakékoli nemocnice asi nejlépe na urologii. Zajdete? Čím dříve půjdete, tím dříve a za kratší dobu se toho zbavíte

JirkaBBB  11.05.11 21:33

no ted to vypadá že to mizí tak ještě počkam chvilku a pokud ne tak zajdu na kožní třeba tam by mohli vedět co s tím ale tam potřebuju doporučení asi…ja fakt nevím na urologii to ani nevím jestli tu mame

Váš příspěvek