Mám angínu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JakubVala
2 příspěvky 26.09.11 18:34
Mám angínu ?

Dobrý den,

minulý týden jsem jel 22 hodin v klimatizovaném autobuse. A od té doby mě bolí v krku a mám na ústním hrdle a v krku na mandlích čepy a bílý povlak na jazyku. Zajímavé však je to, že nemám horečku, ani trošku zvýšenou a je mi celkem dobře, až na to, že se mi občas zatočí hlava, nebo něco podobného.

Bylo by dobré zajít k lékaři a nechat si dát antibiotika ?

Prosím o co nejrychlejší odpověď a předem za ni děkuji

Reakce:

KarlaDvorakova
7 příspěvků 28.09.11 11:15
Angína

při angíně bývají také zduřelé mandle, doktor to zjištuje prohmatáním krku. Myslím že návštěvou lékaře nic nezkazíš, on by angínu měl poznat a navrhnout způsob léčby.

Martin8
26 příspěvků 29.09.11 16:04
Angina

Z vlastní zkušenosti vím, že při angíně nemusíte mít teplotu a může vám být zcela dobře.

JakubVala
2 příspěvky 04.10.11 09:02
2x antibiotika ?

Ahoj,
já jsem JakubVala ( autor tématu )

Chtěl jsem se optat: Byl jsem u doktorky, dala mi antibiotika ( Penbene 1 000 000 ). V krku mě už nebolí, ale pořád mám „knedlík“ v krku, jsem v něm čepy, a je zarudlý. Prosím nemáte s tímto někdo zkušenosti s těmito příznaky ?

Díky moc

KarlaDvorakova
7 příspěvků 04.10.11 17:53
Knedlík v krku

Ten knedlík v krku je právě to zduřeni mandlí po antibiotikách by to mělo ustat

Jakub11111111  30.12.11 20:45

J e to strasne . ja mam anginu z niuceho nic 3 den .. a proste zadne prasky mi nepomahaj ani caje s medem nic proste ani obaly na krku teplotu nemam ale madle jsou strasne.. ze neni videt ani trubice. v krku nemohu ani polykat a kdzy si dam aspon prasek na bolest proste nic nefunguje ani ten caj .. mam tak oteklej krk .. ze to neni mozne

Šellina
1 příspěvek 07.01.12 19:09
Hleny s krvví

Dobrý den,
včera večer zničeho nic jsem nemohla polykat, strašná bolest v krku a únava. Celou noc jsem nespala, mám pořád zimnice, ráno jsem začala vykaslávat hleny a i krev v tom byla :( na mandlích mám čepy a žlutošedý povlak na jazyku! nevím jestli stím mám jít na pohotovost a nebo počkat do pondělí k praktickému lékaři?

Děkuji

Dr.House
622 příspěvků 16.01.12 07:58

gratuluju..máte angínu

Ninaro  06.07.16 10:45
Hleny

TO i já tak mám, jen bez té krve, jinak mám to samé

Váš příspěvek