Lymfatické otoky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vodnickovazenuskaJituska  12.01.11 22:30
Lymfatické otoky

Dobrý den, co pomůže na lymfatické otoky?

Reakce:

Dr.House
623 příspěvků 13.01.11 12:30

hydrokortizon…

vodnickovazenuskaJituska  13.01.11 19:39
otázka

A něco přírodního bys neznal?

Dr.House
623 příspěvků 14.01.11 17:46

neznal…ale brnkni matce přírodě – určitě něco v mechu najde…

vodnickovazenuskaJituska  14.01.11 23:52

Dik brnknu jí

Bábina
1450 příspěvků 21.02.11 21:01
Lymfatické otoky.

I pro matku přírodu je to široký pojem,Otok,kde?Če­ko?Jak dlouho?Po operaci,po úraze,nebo proč?Pak by matka příroda s mojí malou pomocí mohla bodnout.

PhDr. Jarmila Karpašová  29.06.13 21:42
otok

Mám po operaci zlomené nártní kosti levé nohy, která byla následně 9 týdnů v sádře, tak má po sundání sádry obrovský otok. Nastoupila jsem rahabilitační péči v Lázních Bohdaneč, ale moc se noha nelepší. Můžete mně poradit? Dr. J. Karpašová
Začátekem dubna proběhla operace v Praze v Motole.

jano5  06.09.14 13:36
Nad kotnikem velky červený flek

Dobrý den

Na levý noze nad kotníkem se mi udělal velký červený flek
je to většinou po chůzi je my 53 let. Z čeho se to děla jak
se to lečí!

děkuji.

mariewalent
2 příspěvky 19.10.14 19:26
lymfaticke otoky

Dobry vecer i ja se pripojuji k problemum s otoky.jiz 6 let mam otok na prave ruce po operaci rakoviny prsu ktera byla pred 12 lety. uzivela jsem detralex wobenzin ted uz nic neuzivam dale manualni a strojni masaze. nyni si strojni masaze delam doma ale nic moc to neni muzete mi poradit jak dal nebo co s tim. obcas mi z ruky prosakuje nebo tece voda dekuji marus

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Inzerce:

Pečujete správně o svou pokožku?

Krásná a zdravá pokožka vyžaduje pravidelnou a hlavně správnou péči. Dvojnásob to platí zejména u atopické pokožky a to nejen v chladném či větrném počasí. (číst dále)