Lupénka, jak na ni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magda B.  18.03.15 11:49
Lupénka, jak na ni?

Dobrý den, vím, že je toho všude na internetu i mimo něj hodně a uvědomuju si, že budu tady napadáno hodně uživateli, ale stejně to risknu. Máte někdo zkušenosti s přípravkem Senzycol? U mojí dcery objevili asi půl roku zpátky lupénku. Bojujeme s ní, ale pořád mi připadá, že to moc nepomáhá. Připadáme si jako na horské dráze, chvíli klid a chvíli zase ne. Senzycol by měl na lupénku pomoct, tak se ptám, zda už někomu pomohl?

Reakce:

KačaMorávková  18.03.15 11:55

Zdravím, máte pravdu – o Senzycolu se hodně mluví. Ale nechápu lidi, co ve všem vidí jen reklamy. Člověk se normálně zeptá a hned je seřván. Každopádně já mám lupénku taky a Senzycol užívám.

Magda B.  18.03.15 12:01

Jsem ráda, že se ozval někdo se stejným problémem. Pomáhá vám tedy Senzycol na tuto nemoc?

KačaMorávková  18.03.15 12:09

Není vůbec za co, ráda vám pomůžu. Domnívám se, že od té doby co Senzycol užívám to je mnohem a mnohem lepší.

Magda B.  18.03.15 12:19

Takže říkáte, že to nebudou vyhozené peníze? Docela se toho bojím, Senzycol není zrovna nejlevnější…

KačaMorávková  18.03.15 12:37

Zdraví máme jenom jedno a v tomhle směru mi na penězích moc nezáleží. Já jsem Senzycol vyzkoušela, protože už jsem nevěděla kudy kam a domnívám se, že to byla skvělá investice.

Magda B.  18.03.15 12:39

To je jasné, pro zdraví dcery udělám cokoliv. Jen aby ji Senzycol pomohl.

KačaMorávková  18.03.15 12:46

Ono je to těžké takhle radit. Mě Senzycol pomohl hodně, ale třeba známý s tím tak spokojený nebyl. Příznaky se mu zmírnili, ale neztratilo se to úplně. Já jsem měla větší štěstí, asi to je hodně individuální.

Magda B.  18.03.15 12:48

To chápu. Asi mi nezbyde než to prostě vyzkoušet. A můžu se zeptat, kde jste Senzycol koupila?

KačaMorávková  18.03.15 12:55

http://diskuse.vitalion.cz/…-na-ni-1831/?…

KačaMorávková  18.03.15 12:56

Vůbec nevím, co se to stlo :D chtěla jsem napsat, že jsem ho Koupila přímo na stránkách Maxivitalisu online.

Magda B.  18.03.15 12:58

V pořádku :D Tam už jsem se také dívala, ale moc se mi to nechce objednávat přes internet. Nevíte, zda se dá Senzycol koupit také v lékárně?

KačaMorávková  18.03.15 13:00

Myslím, že dá. A mám takový pocit, že právě ten známý to koupil v lékárně. Ale na 100 % vám to neřeknu. Já jsem to vždy objednávala.

Magda B.  18.03.15 13:03

To nevadí, zkusím se poptat a popřípadě Senzycol objednám. Děkuju moc za ochotu pomoct. :)

KačaMorávková  18.03.15 13:14

Není zač, ať se daří.

peterja620
29 příspěvků 18.05.15 07:34
Celoživotní lupénka vyléčena

Pani Magda. B. Já jsem u prodejce senzycolu našla tohle Upozornění:
SENZYCOL™ se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více jeho složek. Není vhodný pro děti nebo pro těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Nevím kolik je Vaší dceři, ale zvážila bych otázku že není vhodný pro děti. Nemyslíte, že by bylo dobré pouvažovat o čistě přírodních prostředcích. Mám zkušenost, že jedna paní se vyléčila úplně z lupénky čistě přírodními produkty za 1/2 roku, přitom tím trpěla 13 let. Produkty jsou české firmy vyvinuty na základě studii východní medicíny. V přípdě, že by jste měla zájem můžeme o tom pohovořit přes skype, nebo mi napište na mail antoanetajuli­a@seznam.cz Přeji hezký den.

nessik
10 příspěvků 19.05.15 09:45

Já mám kamarádku, která trpí lupénkou 5 let, ale nedaří se jí to s lékaří nijak zastavit.. Má to po celém těle :/

pavlakoc
4 příspěvky 11.06.15 09:15
Na lupénku jedině ATOPOS krém

Jestli můžu poradit, na lupénku používám krém s konopím od Atoposu a fakt to zabírá  Už si ani kůži tak hrozně neškrábu. Je vidět, že přírodní cesta je nejlepší. Doporučuju.

ozdravi
15 příspěvků 11.06.15 13:10
Nessik

Dobrý den. Jestli je kamarádka přístupná radám, že lupénka se dá odstranit produkty čínské medicíny tak ať mi napíše na mail antoanetajuli­a@seznam.cz. Podrobně ji vysvětlím jak se ji může zbavit. Bude pak na ni zda toho bude chtít využít nebo ne. A já osobně ji nic nebudu prodávat, nemusí mít obavu.

Váš příspěvek