Lupénka, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila L.  29.03.15 21:55
Lupénka, co s tím?

Dobrý den, mojí dceři nedávno diagnostikovali lupénku. Zatím to má naštěstí v počátečním stádiu, ale nechci nic podcenit a začít okamžitě. Vyzkoušeli jsme nějakou mastičku a taky nějaký krém, ale příjde mi, že to dceři moc nepomáhá, nemáte někdo nějaký tip?

Reakce:

LenkaTrvalá  29.03.15 22:20

Zdravím, zkuste baobabový olej.

Kamila L.  29.03.15 22:37

Baobabový olej? O tom jsem ještě neslyšela. To účinkuje na lupénku?

LenkaTrvalá  29.03.15 22:51

Ano, moje maminka ho používá už delší dobu, také trpí na lupénku.

Kamila L.  29.03.15 22:58

Aha, ale olejíček? To bude asi docela mastné, ne?

LenkaTrvalá  29.03.15 23:05

Ani ne. Sice to pokožku promastí, ale rychle se vsákne.

Kamila L.  29.03.15 23:10

No, vyzkoušet to můžeme. Pokud to pomáhá, tak dceři baobab pořídím.

LenkaTrvalá  29.03.15 23:23

Určitě to vyzkoušejte, maminka je velmi spokojená. Zmírnilo ji to příznaky a vypadá mnohem lépe.

Kamila L.  29.03.15 23:30

To jsem ráda, že to vaší mamince pomohlo. To se dá tento olejíček sehnat normálně v lékárně?

LenkaTrvalá  29.03.15 23:34

Ano, kupuje to v lékárně, ale tuším, že to je i na internetu.

Kamila L.  29.03.15 23:37

No, když tak na to koukám.. těch baobabů je více druhů?

LenkaTrvalá  29.03.15 23:46

Ano, vyrábějí ho různé firmy. Maminka používá ten od Maxivitalisu.

Kamila L.  29.03.15 23:51

Určitě nepůjdu koupit zajíce v pytli. Pravděpodobně koupím tento, tady mám jistotu, že je odzkoušený. Na kolik tak přibližně vychází?

LenkaTrvalá  29.03.15 23:57

Jo tak to bych vám teď kecala, ale tuším že nějak do 400 kč maximálně.

Kamila L.  30.03.15 00:02

No nejlevnější to není, ale nějaká závratná částka taky ne. Co bych pro zdraví dcery neudělala. ;)

LenkaTrvalá  30.03.15 00:08

Není to tak strašné. Baobab vydrží celkem na dlouho, stačí ho natřít opravdu tenkou vrstvu… Koukám, že je hodin jak na lese. KDyby jste měla další dotazy odpovím až zítra, no vlastně dnes později.

Kamila L.  30.03.15 00:13

Páni, určitě ne. Už vím vše co jsem chtěla. Mockrát vám děkuji za rady. V nejbližší době se na ten baobabový olej v lékárně poptám.

Lagion
1 příspěvek 01.04.15 19:37
zkouška

Mám ten samý problém. Dostala jsem se k náplasti, která není v lékárnách. Je napuštěná korejským ženšenem, je tam fytoplankton, Germanicum, iony stříbra a další výhradně přírodní látky. Náplast jsme nalepili na játra. Do týdne fleky zmizely. Teď čekáme dál.

martinajalov
10 příspěvků 09.04.15 17:20

To je dobře.

peterja620
29 příspěvků 20.04.15 11:44
lupénka

Pokud by byl zájem jak je možné se pokusit lupénku vyléčit úplně rád Vám zašlu podrobné informace mailem i s přílohama. Mastičky totiž zmírňují, ale neodstraní úplně. Příčina je uvnitř v těle. Pokud je to v začátku jde to rychleji. Napište mi na mail peterjabb@ema­il.cz

MarkýzaBrno  13.05.15 01:51
co je dle mého názoru nejlepší

Dobrý den paní Kamilo,
já mám psorku od 12 let a nevím tedy kolik je vaší dceři, ale rozhodně to děti v pubertě více trápí a tím se může lupenka zhoršovat. většinou stačí být psychicky v poho a ona mizne sama. stačí se s tím vyrovnat a nakonec to není nic ted už neobvyklého a ani se na to neumírá. jinak zkuste jet do termálních kúpalisek Podhájská na Slovensku. Struktura térmální vody je tam téměř stejná jako v mrtvém moři. navíc je příjemně teplá. Pak tay mohu vřele doporučit konopný masti ale nejvíc Vám určo pomůže dr. michaels. mě samotné téměř úplně výléčil lupenku již po dvou a půl týdnu. ted jí tedy zase mám, ale já to mám psychicky. a navíc mi pořád někdo umírá nenormální smrtí a nepřirozenou cestou, takže já to s vyléčením mám složité. Ale i tak mi to pomohlo jako nic jiného, když tedy opomenu lázně Lipová v Jeseníku a Podhájskou. jinak zde Vám přikládám webové stránky jak dr. michaels (koukněte do referencí, já tomu tedy poprvé nevěřila ale pak jsem nestačila žasnout), tak i na Podhájskou.
S dcerou držím palce at to zvládne a at se tím hlavně nezatěžuje. jiní lidé jsou na tom hůře a Lupenka fakt de odstranit. jen to chce pozitivní přístup a nevšímat si jí.
mějte se hezky
Masrkéta

MarkýzaBrno  13.05.15 01:59
@MarkýzaBrno píše:
Dobrý den paní Kamilo,
já mám psorku od 12 let a nevím tedy kolik je vaší dceři, ale rozhodně to děti v pubertě více trápí a tím se může lupenka zhoršovat. většinou stačí být psychicky v poho a ona mizne sama. stačí se s tím vyrovnat a nakonec to není nic ted už neobvyklého a ani se na to neumírá. jinak zkuste jet do termálních kúpalisek Podhájská na Slovensku. Struktura térmální vody je tam téměř stejná jako v mrtvém moři. navíc je příjemně teplá. Pak tay mohu vřele doporučit konopný masti ale nejvíc Vám určo pomůže dr. michaels. mě samotné téměř úplně výléčil lupenku již po dvou a půl týdnu. ted jí tedy zase mám, ale já to mám psychicky. a navíc mi pořád někdo umírá nenormální smrtí a nepřirozenou cestou, takže já to s vyléčením mám složité. Ale i tak mi to pomohlo jako nic jiného, když tedy opomenu lázně Lipová v Jeseníku a Podhájskou. jinak zde Vám přikládám webové stránky jak dr. michaels (koukněte do referencí, já tomu tedy poprvé nevěřila ale pak jsem nestačila žasnout), tak i na Podhájskou.
S dcerou držím palce at to zvládne a at se tím hlavně nezatěžuje. jiní lidé jsou na tom hůře a Lupenka fakt de odstranit. jen to chce pozitivní přístup a nevšímat si jí.
mějte se hezky
Markéta

ty adresy webovek jsou:
http://www.lupenka-lecba.cz/…y-a-pouziti/
http://www.lupenka-lecba.cz/
http://www.tkpodhajska.sk/…malny-pramen
 http://www.podhajska-lazne.cz/

zinuskaskoupuska  16.05.15 10:44

Viděla jsem, že zbavit se lupénky je možné i u nutričních poradců, kteří udělají mikroskopiscké vyšetření krve :) podle toho pak jsou schopni sestavit jídelníček, který vyplaví špatné a dodá dobré.. četla jsem, že jedné slečně takto po 3 měsících lupénka zmizla a už se nevrátila, tady je ten příběh

peterja620
29 příspěvků 16.05.15 15:06
Lupénka zmizí i bez rozboru krve

Aniž si musíte nechat udělat vyšetření krve tak si tuto můžete sami vyčistit od bakterii, plísní, cholesterolu, kyseliny močové čistě přírodním produktem a to již za 10 dnů. Aby jste viděli jak mohu Vám zaslat video s ukázkou čištění krve. A pak brát tento produkt v kombinaci s dalšími čistě přírodními prostředky dle receptur staré čínké medicíny. Můžeme o tom popovídat přes skype, než se rozhodnete začít, abych Vás seznámil o co se jedná a nekupovali jste zajíce v pytlu. peterjabb@ema­il.cz

zinuskaskoupuska
4 příspěvky 22.05.15 14:20

@peterja620 Kolik stojí takový produkt? To vyšetření krve, o kterém jsem tu psala vyjde u poradců na 1500kč

ozdravi
15 příspěvků 22.05.15 16:00
zinuskaskoupuska

Máte zájem zaslat 7 minutové video jak se za 10 dnů vyčistí krev? Napište mi na mail, který jsem uvedl v příspěvku výše. Jinak produkt stojí 599.-Kč a pokud koupíte v akci 3 + 1 tak vás vyjde jeden na 450.-Kč. Ale firma má ještě 4 produkty pro zdraví, mimo jiné i čistě přírodní antibiotikum, požírač virů a zmutovaných buněk. A silně posilující imunitní systém. Rád Vám zašlu všechny informace k tomu, pokud máte zájem.

MalaAdelajda
4 příspěvky 29.06.15 18:19

Ta mikroskopie krve by mě docela zajímala, kde se na to dá zajít?

peterja620
29 příspěvků 30.06.15 08:09
MalaAdelajda

Napište mi na mail peterja@seznam.cz a zašlu Vám mokroskopickou ukázku krve ve videu jak se krev za 10 dnů vyčistí

Váš příspěvek