Lék MIRVASO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavel44  26.11.14 17:59
Lék MIRVASO

Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s mastí Mirvaso na růžovku. Doktorka mi jí předepsala, že určitě zabere a nebudu tak červený. Ale mě se zdá, že se to spíše zhoršilo. Používám ji 14 dní a nevím jestli mám pokračovat.

Reakce:

Tanaja  28.11.14 01:18
Mirvaso

Dobrý den,
mám také obdobné zkušenosti s gelem Mirvaso. Mé používání přípravku skončilo přesně po týdnu pro výrazné zhoršení stavu pokožky. Obličej byl silně zarudlý a nesnesitelně pálil. Teď užívám Entizol a mažu Acnecolorem, stav se po cca 14 dnech zlepšil.

pavel44  29.11.14 12:24
Lek MIRVASO

Děkuji za radu. Já mám hodně červený obličej hlavně odpoledne a nejvíc je červený nos. Chtěl sem se zeptat na tu mast Acnecolor. Je na předpis a jak často a kdy si obličej mažate. Prašky Entizol mě předepsala doktorka, po měsíci sem je vysadil, byly bez učinku.

Tanaja  08.12.14 19:16

Dobrý den, Acnecolor lze koupit v lékárně bez předpisu. Je v provedení světlejší a tmavší. Používám tmavší ráno (dříve i na noc). Po 20 dnech užívání Entizolu mi prášky doktorka vysadila a napsala recept na dělanou mastičku s obsahem ichtamolu, zinku a další složkou, kterou si už nepamatuji. Tu teď mažu na noc. Zásadně umývám obličej převařenou vodou. Doktorka mě přesvědčuje, že nemám Mirvaso úplně zavrhovat a ještě znovu zkusit po úplném uklidnění pleti nejprve na malém kousku na boku obličeje. Nevím, zda dostanu odvahu k těmto pokusům. Omlouvám se za pozdní odpověď.

Váš příspěvek