Ledvinové kameny ze šťavelanu vápenatého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanDatel  13.09.12 09:33
Ledvinové kameny ze stavelanu vapenateho

Ledvinové kameny ze stavelanu vapenateho.

Dobry den trpim na ten to druh kamenu dostal jsem letacek jakou dietu mam mit ale trosku ho nechapu.

Mohl byste me napsat co mam pit za mineralky zda treba mattonu neperlivou a tak.
Co mam a nemam pit.
Co mam a nemam jist jsem pochopil z letacku ale co mam a nemam pit ne :( dekuji za odpoved.

Reakce:

JanDatel  14.09.12 15:50
Ahoj

Prosim opravdu nekdo nemuze poradit? :(

marshal  30.10.12 12:27
Doporučení od urologa

Ledvinové kameny šťavelan vápenatý -Dostala jsem doporučení od urologa, co smím a co nesmím jíst a pít.
Omezit maso - max. 100 g denně, uzeniny, drůbež, ryby vnitřnosti, špenát, reveň, červená řepa, fazole, mrkev, hrozny, borůvky, pomeranče grepy, vitamín C do 500 mg, silný čaj, kakao, čokoláda, káva max. 1× denně
Doporučuje se - Rudolfův pramen, Korunní, Karlovarský mlýnský pramen, Magnesia. Potraviny s obsahem vlákniny: otrubová vláknina - ovesné, pšeničné, kukuřičné vločky, celozrnný či otrubový chléb, celozrnná rýže, zelenina, ovoce, střídmé solení, hodně tekuti - 2 litry denně, pohyb, denně 0,5 - 0,75 l mléka (100 g jogurtu odpovídá 0,2 l mléka, 100 g sýra - 0.3 l mléka, 100 g tvrdého sýra 0,5 l mléka, 100 g ementálu 1 l mléka)
Nevhodné - větší množství alkalických minerálních vod jako například Bílinská nebo Mattoniho kyselka.

regy
23 příspěvků 31.10.12 11:21

Ti co konzumují bodlákový olej v kombinaci s citronovým olejem, tak mají od ledvinových kamenů klid.

JanDatel  31.10.12 14:54
Jak je znicit

Nejaky doporuceni jak je znicit kameny prirodni cestou nebo tak? :)

JanDatel  31.10.12 15:01

Marshal a regy jinak dekuji za vase odpovedi kdyz jeste neco zjistite nebo budete vedet budu rad kdyz napisete :)

regy
23 příspěvků 11.11.12 20:34

Přesně, tohle máte přírodní cestu a uvidíte, kdo zkusil, byl spokojen a bere to i jako prevenci. Stojím si za kvalitou firmy Just.

Váš příspěvek