Léčba lupénky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka_groch  26.04.11 09:35
Léčba lupénky

Dobrý den,
chtěla bych poradit všem lidem co trpí lupénkou a atopickým ekzémem,mám osobně vyzkoušené výrobky na solidolové bázi. Napřiklad, Kartalin, ktery obsahuje výlučně přírodní bioaktivní komponenty. Doporučuji!

Reakce:

Jana_2782
1 příspěvek 05.05.11 17:00
Kde koupit Kartalin?

Dobrý den Katko, určitě bych zkusila mastičku, o které píšete, je volně dostupná?

karnina  25.03.13 23:11

Prosím, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s lupénkou u dětí děkuji.

DDave  15.12.13 12:25

Otcův kolega z práce s tím úspěšně potlačil příznaky lupénky u svého dítěte. Rozsáhlejší forma (i když na těžké formy to nedoporučují no). Kartalin má normálně svoje stránky (najděte si na google) a dá se koupit v každé druhé lékárně. Je na něm dobrý, že není hormonální a jsou v něm i nějaké byliny, v Rusku to prý mělo 94 procentní účinnost při klinických testech. Já lupénku nemám, ale slyšel jsem na to už dobré ohlasy a vzhledem ke složení bych tomu i docela věřil.

Ewina-mamina
1 příspěvek 21.01.14 07:43

Dobrý den
Letos mi bude 30 a lupenku mám od 9let. V létě jsem byla v Itálii a vrátila se zkoro bez ní, ale bohužel dva týdny před odjezdem na dovču jsem měla zánět od zubu a dostala jsem antibiotika.Po 10dnech návratu se mi opět začala vracet a dnes už jí mám z 60% po celém těle. Hospitalizace nehrozí už kvůli dětem. Mazání, vitamíny vše už jsem zkoušela, ale není nicčím bych to aspon trochu sklidnila.Co mám tedy dělat děkuji E. :,(

ja13  26.01.14 14:24

DObrý den,
je otázkou jaké mazání a jaké vitamíny jste vyzkoušela. Je to i o vašem imunitním systému. Jeslti máte zájem v této vaší věci komunikovat, napište mi na zdravi-krasa1@seznam.cz a můžeme hledat příčiny, cesty a řešení.

Maj 21  28.02.14 23:43

Ewino napiš mě email lajdorfova. m@seznam.cz

josefek  03.03.14 12:39

Ahoj Evko, udělej to co já:
1. vyvaruj se styku s agresivní chemí ( doma např., SAVO, prostředky na dezinfekci vany a další domácí dryáky, nemaluj si nehty, nepoužívej pokud možno žádnou tu vaši „super“ ženskou kosmetiku třeba na vlasy, parfémy atd. atd.)
2. odejdi z prostředí kde jsou agresivní chemické látky ( pozor nemusí třeba vůbec být cítit( takže se po nich podívej na svém pracovišti, např. kopírky a tiskárny v kanceláři atd.)
3. uklízečkám zakaž, aby v kanclu nepoužívaly také dezinfekřční a jinou chemii-bez toho se obejdou-(nebo když tam budou uklízet tak normálně zmiz a potom tu chemii vyvětrej)
4. přestaň se stresovat!!! prostě klídeček, nic neuteče-pouze voda v řece - stres je jeden z faktoru rozvoje vitiliga

Já jsem toto vše udělal a vitiligo mně ( na tváři, ramenech, krku) do půl roku od odchodu z mého pracoviště ( bylo v sousedstvíí velké chemičky v Žilině ) úplně zmizelo a už se neoběvuje.
Držím palce.
Zkus to, možná Ti to pomůže.
To že Ti vitiligo zmizelo v Itálii je dobré zázemí, prostě jsi byly mimo dosah nějaké té zákeřné agresivní chemie
Josefek

ja13  17.03.14 12:48

Dobrý den,
kosmetika a vše jiné dobré - ale neřešíte příčinu, nečistíte se vnitřně a to je ten problém. Možná to zakryjete na povrchu, ale neřešíte uvnitř, kde je ten počátek!!!

ja30  17.03.14 21:29

Bohužel ale většina lidí zde asi moc nemyslí a…

cipísec
2 příspěvky 14.10.14 11:46
Lupénka

Ahojky všem trpícím lupénkou, všichni, co tímto příšerným kožním tyranem trpíte, věřím, že to musí být hrozné. Moje kamarádka měla stejnou nemoc několik let a nic jí nezabíralo, po několika letech vyzkoušela produkty z přírody - bylinky, naprosto čisté produkty, bez chemie. A ejhle.. Za několik měsíců měla po lupénce, vyčistila se zevnitř a dnes si ani nevzpomene, kdy naposled se vlastně trápila :D
Něco na tom bude, je spokojená, neví co je škrábání, spí celou noc a už se nebojí vyjít do společnosti v krátké sukni a halence s krátkým rukávem. Dříve vše zakrývala, dnes nemá důvod.
JEN DOPORUČUJU!!!
Pro více info piště: luciet84@seznam­.cz
Ráda povím více
:mavam:

Dalibor7
213 příspěvků 14.10.14 20:11

Není třeba utrácet za drahé bezúčelové přípravky. Baobaboví olej třeba pomůže a třeba i vyléčí.

ibina  03.01.15 11:53
léčba lupenky

Dobrý den spulutrpící lupénkou.
Touto nemocí trpím již téměř 30 let. Vyzkoušela jsem všechno možné od kortikoidů po konopné mazání, moře - to celkem pomohlo, ale po návratu se do měsíce objevila znovu nová ložiska. Loni na podzim jsem objevila kosmetiku z mrtvého moře od jordánské firmy KAWAR. Používám sůl, bahno, mýdlo s obsahem bahna a krémy. Všechny přípravky jsou cenově velmi dostupné a objednávám přes internet u českého dovozce. Je možný i osobní odběr v Praze.Po 4 měsících pravidelných koupelí a mazání se lupenka téměř ztratila a nová ložiska se už nedělají. Ke kožnímu už ani nechodím, nechci už do sebe cpát kortikoidy a jiná svinstva. Ještě letos zkusím lepénkové lázně a snad budu mít na nějaký čas od té potvory lupenité pokoj.

peterja620
29 příspěvků 11.03.15 13:43
léčba lupénky

Ibina, pokud se Vám podařilo se zbavit lupénky, pozor je třeba udržovat čistou krev a pak máte vyhráno napořád. Víto proč? Ukážu Vám 5 minutové video a tam je vše vysvětleno. Kde je krev nejen čistá ale i prokysličená tak to je základ zdraví každého z nás. Video Vám zašlu na mail pokud budete mít zájem. Je to ukázka čištění krve, kdy to bylo před několika léty natočeno v jedné nezávislé americké laboratoři. A určitě není použita chemie na čištění krve.
peterjabb@ema­il.cz

adelaflickova
10 příspěvků 31.03.15 16:23

Viděla jsem jednou paní co měla lupénku po rukách a nohách, a každý se na ni škaredě díval, jako by za to mohla :/

petraukulele
16 příspěvků 07.04.15 15:53

Ahojte lidičky. Moje doktorka mi doporučila emucare gel na lupenku a zkusila jsem to a bylo to dobrý, tak kdyby jste chtěla některá vyzkoušet, tak vřele doporučuji ;) http://www.topleky.cz/…l-na-lupenku-(psoriaza)

kubelkovakamila
9 příspěvků 08.04.15 15:33

Díky za odkaz.

pavlakoc
4 příspěvky 25.05.15 11:02

No léčba lupenky je celkem silné slovo, všichni co tím trpíme, víme, že nelze vyléčit, ale aspoň úlevu mi přináší už poměrně dlouho Atopos z Cannadermu. To je kosmetika nad zlato, je třeba pečovat o své nedostatky. Střídám výrobky, jak je třeba a je mi mnohem líp i psychicky, už neschovávám lokty a jiné místa, které jsou na tom nejhůř, ale vím, že dělám maximum.

pavlakoc
4 příspěvky 25.05.15 11:02

No léčba lupenky je celkem silné slovo, všichni co tím trpíme, víme, že nelze vyléčit, ale aspoň úlevu mi přináší už poměrně dlouho Atopos z Cannadermu. To je kosmetika nad zlato, je třeba pečovat o své nedostatky. Střídám výrobky, jak je třeba a je mi mnohem líp i psychicky, už neschovávám lokty a jiné místa, které jsou na tom nejhůř, ale vím, že dělám maximum.

ozdravi
15 příspěvků 25.05.15 12:56
léčba lupénky

Přátelé znám paní, která trpěla lupénkou od 13 let svého života a nyní je již babičkou a půl ročním užíváním čistě přírodních prostředků se z lupénky úplně vyléčila, nejdříve vyčištěním a udržováním čisté krve, pak čistě přírodním tekutým kolagenem. Neuvádím firmu abych nešířil reklamu odkud jsou ty přírodní prostředky, ale jsou původu z čistě přírodní čínské medicíny, která je stará 4.000 let. Mailovku mám antoanetajuli­a@seznam.cz, kdo bude mít zájem o informace.

ivca_matej  11.06.15 15:01
léčba lupénky

Zdravím, Kartalin jsem také používala, několik měsíců mi pomáhal, ale pak přestal působit. Kamarádka mi doporučila sadu Dr. Michaels. Přiznám se, že všelijaké zázračné novinky už beru trochu s rezervou, což asi většina z nás, ale efekt mě opravdu překvapil. Výsledky byly vidět brzy, a hlavně se můj stav ani po půl roce nezhoršil. Možná je to opět individuální záležitost, ale já si tenhle „zázrak“ z Austrálie nemůžu vynachválit.

Monča Kvitk.  18.06.15 15:12
Mazání + imunita

Mluvím ze zkušenosti od kamaráda. Trpí lupenkou několik let a od jednoho léčitele mu byl doporučen přípravek gesavit na posílení imunity (dneska už se neprodává), byl nahrazen jiným produktem Penoxal. Léčil mu doporučil, aby si několik prášků rozmíchal ve vazelíně a mazal si tím postižená místa + bral zbytek prášků dle indikace a je na něm vidět, že se mu vše zlepšilo. Už nemá takové strupy a ta nejhorší místa se zatahují. Mas hodně barví, takže to chce přemýšlet, kdy si to prý člověk namaže. Třeba se to bude někomu hodit. :kytka:

47martina
1 příspěvek 04.07.15 08:57
lupénka............

Jsem psoriatik začátečník, lupénku mi diagnostikovali před půl rokem a první co jsem lékařce řekla bylo: já si myslela, že dostanu mast nebo léky a do čtrnácti dnů jsem bez potíží a výsledek je, že tohle mám do konce života. Jo byl to šok, fakt i svrab bych měla raději než lupénku. Jediné co jsem věděla bylo, že rozhodně nechci kortikoidy, což lékařka nějak „přeslechla“ a napsala mi je. Pořád jsem tomu nechtěla věřit a doufala jsem, že se třeba spletla, dneska už vím, že to bylo jasný od začátku. Absolvovala jsem další vyšetření jinde, lupénku potvrdili a neměli problém s tím, že kortikoidy odmítám. Mezitím jsem se snažila získat co nejvíc info a taky jsem chtěla odpovědi. některé z nich chci doteď. Vážně bych chtěla vědět jestli přijde psoriatická artritida, jestli mi odejdou játra… Prý se takhle předem nedá určit. Léčbu mi poněkud komplikuje fakt, že mám už víc než 30 let alergii na „sluníčko“. Momentálně zvažuju pobyt u moře „akce vampýr tour“, budu vycházet k moři po západu slunce příp. když bude pošmourno a pod mrakem. Pokud máte někdo stejnou komplikaci poraďte jak to řešíte. Díky Martina
PS: zatím tu mrchu kryju dlouhými rukávy, dlouhými kalhotami apod., ale v případě, že se rozšíří, tak asi nastane akce výběr mezi hidžábem, mikábem nebo burkou

Martin, smířený  14.08.16 10:02
co s tím ?

@47martina
Hezký den Martino - tady Martin…už se musím taky ozvat, pořád jen čtu a čtu co všichni píšete..
Byla mi diagnostikována cca před rokem protiva, která mě začíná zlobit a každý má svůj individuální recept, já zkoušel kde co, ale ono se to nechce domluvit s mým očekáváním. Idea večerního užívání slané vody a šplouchání vlnek je asi pro mě ten správný další krok udělat něco jinak než doposud. Jen se ptám sám sebe co ve dne na akci vamírování? Už vím nechám se ošetřovat rybičkami ;) ;)
Dotaz : na které pláži je v noci teplo :) :mavam:, víš to?

Edit admin - osobní údaje

Martin, smířený  15.08.16 16:49
@martin, smířený píše:
@47martina
Hezký den Martino - tady Martin…už se musím taky ozvat, pořád jen čtu a čtu co všichni píšete..
Byla mi diagnostikována cca před rokem protiva, která mě začíná zlobit a každý má svůj individuální recept, já zkoušel kde co, ale ono se to nechce domluvit s mým očekáváním. Idea večerního užívání slané vody a šplouchání vlnek je asi pro mě ten správný další krok udělat něco jinak než doposud. Jen se ptám sám sebe co ve dne na akci vamírování? Už vím nechám se ošetřovat rybičkami ;) ;)

Dotaz : na které pláži je v noci teplo :) :mavam:, víš to?

@47martina

Edit admin - osobní údaje

ota.karel  06.11.16 06:02
Lupénka

Za ok jsem potkal mladého muže co měl lupénku až do obočí. Dával si denně klystýry a jedl bílý jogurt. Byl klidný a jen u jednoho loktu měl malý flíček…Lupenka souvisí se žlučníkem.

ota.karel  06.11.16 06:06

S tím se nedá nic dělat. Lidi odlišnosti nemají rádi a přitom se to dá vyléčit doma na koleně.

Váš příspěvek