Je to bezpečná léčba kortikoidy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Philip  15.05.12 01:25
léčba kortikoidy,nakolik je to bezpečné

Zdravím vespolek,každý říká,jaké zlo kortikoidy představůjí,za­jímalo by mě v jakém množství a zda existuje něco,čím se dají eliminovat.Dí­ky moc.

Reakce:

Věra 11 4  10.02.14 11:36

Také beru Medrol na RA a nevím co to se mnou udělá, mám různé potíže, ale nevím, jestli je to od toho, beru více léků. Každý straší, že kortikoidy škodí jinde. Kdyby mohl nějaký lékař odpovědět. Medrol mě hodně pomáhá od bolesti.Beru ho rok, krev mám v normálu. :P

Dodo-Slovák  30.11.14 13:51
kortikoidy

Ahoj, beriem Foradil a Miflonid na astmu. Až dcéra ma upozornila(maminka jejho spolupracovníka je na vozíčku z riednutia kostí)aké potvorstvo je Miflonid. Sposobuje riednutie kostí, je to i v príbalovom letáku nie dosť dorazne. Takže zajtra razím k obvodnej aby ma poslala na vyšetrenie ( mám bolesti v kĺboch noh). Potom sa ozvem.

Věra 11 4  30.11.14 14:21

Řídnutí kostí mám také, ale to jsem měla už před kortikoidem, mám Medrol o.4 g, ten nejslabší, myslím, že, když budu brát lék na kosti, tak by mě to nemělo ublížit. Bohužel to je vždy. Na jedno pomáhá, na druhé škodí. :dance:

peterja620
29 příspěvků 30.11.14 19:50
Dodo-Slovák,Věra11 4

Vážení pokud máte potíže s řídnutím kostí ideálními čistě přírodními prostředky a to OK Beta a OK Gama lze maximálně dodávat do kostí vápník. Spojením těchto produktů při užívání dostáváte do kostí až 80% vápníku z potravy, kterou přijímáte. Neníjiný lék nebo produkt, který by do kostí dodával tolik vápníku. A pokud jde o bolesti kloubů já i moje manželka jsme si těmito produkty bolesti kloubů odstranili. K výraznému snížení bolestí došlo již po měsíci. U někoho to může být i dříve. A bez bolestí jsme byli již po dvou měsících. Ono totiž obnovují kloubní výstelku. Nedám na tyto produkty dopustit. Případné další dotazy, či dávkování produktů můžeme řešit individuelně. Můžete mi napsat na peterjabb@ema­il.cz A ještě můžete napsat zda Vám na Vaše problémy pomáhají a na jaké. Možná, že bychom mohli najít i na řešení těch problémů, které se snažíte odstranit řešení čistě přírodními produkty. Vše je na každém jednotlivci zda bude mít zájem. Nezávislí poradci OKG Antonie a Peter Magátovi reg. č.03-007621

Věra 11 4  30.11.14 21:55

Pane Slovák, výstelka kosti je něco jiného, než řídnutí kosti.

Věra 11 4  01.12.14 08:11
Výstelka kloubů a řídnutí kostí

Dobrý den paní Věro. Já jsem peterja620 a ta odpověď byla prosím adresována na Váš příspěvek a na příspěvek Dodo Slovák. Já píšu ve svém příspěvku jak o problému řídnutí kostí kdy je zapotřebí do nich dostat vápník a tím dosáhnout jejich zpevnění. A další část je o tom jak se zbavit bolesti kloubů, o kterých mimo jiné píše i Dodod-Slovák, tedy obnovit si kloubní výstelku. A pokud klouby bolí doporučuji začít co nejdříve, protože se to bude zhoršovat a ta obnova bude trvat o to déle. Je třeba to zachytit na počátku. Máme s tím velice dobré zkušenosti i u jiných osob a nejen s tím. Prokukty používáme na řešení dalších a dalších neduhů a pomáhají. Mluvit o tom mohou jenom ti co vyzkoušeli a zbavili se bolestí, či špatného trávení, srovnání krevního tlaku a dalších problémů. Přeji hezký den a pevné zdraví

Věra 11 4  01.12.14 09:10
Řídnutí kostí

Na řídnutí kostí beru Calcichew D3.Jsem v péci lékařů, chodím na rentgen 1×, za rok, někdy za 2 roky.

katerinaspichalova
9 příspěvků 11.03.15 10:17

Dobrý den, co Vám nejvíce pomáhá od bolesti proti osteoporóze? Díky.

Věra 11 4  11.03.15 11:56

Nemohu říct, co mě pomáhá na řídnutí kostí. Já mám největší bolesti od revma, jsem těžká revmatička už 35 let bojuji a snažím se to udržet, abych nebyla na vozíčku, Bolí mě nejen kosti, ale i svaly a bolest řídnutí se nedá oddělit, Prostě beru ten Medrol, ten je na bolesti a jiné léky, příležitostně, Doreta, Indometacin atd. Mám obavy, jestli se ty léky dohromady snáší, někdy je mě špatně, lékaři se na to nedívají, bohužel. Teď mě nejvíc trápí polyosteopenie na přednoží, hlavně všechny prsty na nohách, je to velká bolest i v noci, zatím chodím, ale když to přijde jako záchvat, tak ležím. No prostě, co se dá to se projevuje.To má asi také p. prezident Zeman tu osteopenii. Nepřeji to nikomu, je prý to odumírání nervů. Žádná lambáda. Přeji všem, udržte nemoci na uzdě, když už je máte, ať se nezhoršují. Hezký den. A hýbejte se, pokud to jde, nehýbat se je cesta do pekel. :srdce: :srdce:

peterja620
29 příspěvků 11.03.15 13:37
Řídnutí kostí

Dobrý den paní Věro. Můžete mi prosím napsat proč do sebe dáváte tolik jedů? Pojďme spolu komunikovat přes maily, nebo přes skype a uvidíte jak se Vaše zdraví vylěpší. Je zbytečné si zde ztěžovat, když do sebe dáváte tolik jedů a tak nadměrně zatěžujete organismus. Lékař Vám nic jiného neporadí, jenom napíše prášky. A sama vidíte, že Vám je pak z nich špatně. Nabízím Vám tuto možnost a za dva měsíce, nebo možná i dříve sem můžete napsat příspěvek jak se cítíte, zda je Vám lépe. peterjabb@ema­il.cz

adelaflickova
10 příspěvků 31.03.15 16:21

Né všechny léky jsou jedy.

verafojtu
10 příspěvků 01.04.15 14:13

Paní věro, jste statečná.

Dalibor7
213 příspěvků 01.04.15 18:18

V podstatě každý, kdo se snaží vyléčit pomocí takovíchto léků(hlavně kortikoidů),nemůže počítat s tím, že bude někdy zdráv.

martinajalov
10 příspěvků 09.04.15 17:21

Kortikoidy se prý má léčit minimálně.

ozdravi
15 příspěvků 10.04.15 08:53
Krtikoidy problém nevyřeší.

Ano máte pravdu, kortikoidy problém trvale ani neřeší. Chce to léčit zevnitř těla. Znám paní, která si po 30 letech vyléčila lupénku během 3 měsíců. Užívala Goji a Ramissio Colagen, který je z rybích šupin a kůže /ale při užívání necítíte vůbec chuť ryby/. Tento Colagen je totiž nejbližší našemu organismu a je lehce ztravitelný a tedy jeho vztřebatelnost a využití je vysoké. Žádný jiný Colagen nemá takové účinky. A proč GOJI? Protože je potřeba vyčistit krev a dodat tělu všechny potřebné látky, které potřebuje v ten den aby pracovcalo v pohodě. Podívejte se na You Tube na 7 minutové video. Zadejte tam Dr Vega krev pacienta před a po konzumaci GOJI Rád Vám o tom řeknu i přes skype podrobnosti. Lidi lékař léčí, ale příroda skutečně uzdravuje. A nejen lupénku, tlak, snižění cholesterolu atd atd. Mnoho problémů líčí čistě přírodní šťáva z GOJI.

neladurisova
10 příspěvků 10.04.15 16:35
@Dalibor7 píše:
V podstatě každý, kdo se snaží vyléčit pomocí takovíchto léků(hlavně kortikoidů),nemůže počítat s tím, že bude někdy zdráv.

V podstatě je to pravda.

Věruška Ha  28.07.16 14:54
Jde to bez kortikoidů.

Všechny vás zdravím po dlouhé době. Musím říci, že už půl roku neberu kortikoidy a jiné dryáky. Byla to ale fuška, když jsem to vysadila, celkem najednou, což byla chyba, tak jsem hodně trpěla, měla jsem absťák jako hrom./ pokud se rozhodnete přestat, tak pomalu do vytracena, ne, den ze dne/Dnes nic takového neberu, když nemohu vydržet bolesti vezmu si čípek Indometacin 50 a je mě líp, pomůže. Ani tento lék neberu často. Člověk musí něco vydržet co se dá a cvičit, dělat si koupele, masáže si dělám i sama na nohách. Jednou za čas mě píchne obvod. lékaž injekci, nevím název a vydrží 3 týdny. Jsou různé masti z konopí atd. zaberou. Nemohu říct, že bych byla úplně zdravá, ale je mě líp bez dryáků, než s nimy. Brala jsem Medrol, Lyricu a už nikdy…nebylo mě po nich dobře,/hodně vedlejších příznaků a účinků/nepomohly a musela jsem brát další léky na vedlejší účiny po těchto lécích. Takže léky na léky, to přece nejde. Držím vám palce ať si také najdete cestu jak žít bez jedů. :D

Váš příspěvek