Latentní tetanie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarina.m  02.05.13 19:02
Latentní Tetánie

Ahoj, mám dotaz trpí někdo latentní tetaníí? je možné aby se mi po měsíčním stresu vrátila? dva roky sem měla klid, začalo to třesem bušením srdce nemohla sem se uklidnit zvracela sem atd od te doby se semnou tahne..brala sem lexaurin jenže po tom sem všecko prospala pak asentru ste se mi po 4 dnech udelalo nejak dobře tak sem to vysadila, že to zvladnu sama jenže moje stavy se začli vracet nasadila sem si magnesium.. jak ho beru hodně tak mi přijde že sem cela utlumena jako bych necitila hrudník, dychaní atd.. je to možné? tak sem si hořčík snižila jen na jednu deně a zas mě začli bolet nohy tak sem si vzala lexaurin to mi pomaha.. sem stoho uplně neštastna je mi 19 a mam takové problémy které sem si udělala uplně zbytečně.. jinak je možné že mám hladinu hořčíku v krvi v normě a přitom ho mužu mit nedostatek? před měsícem mi zjistili lehce zvyšený vapnik v krvi to mě přitel musel vest sem odmitala jist atd zle mi bylo..

Reakce:

Luczija  15.05.13 07:56

Ptáte se, jestli je možné, aby se vrátila. Já myslím, že není možné se jí úplně zbavit, prostě ji jednou mám a hotovo. Já ji třeba mám nějaký ten rok, někdy mi je lépe, někdy hůř. Záchvat jsem nikdy neměla, maximálně se mi hůře dýchá a nebo když jsem ve velkém shopu-typu Ikea-tak mám někdy pocit, že musím okamžitě ven, začínám panikařit. Ale většinou mi stačí ubrat si kyslík-hodně lidí právě při tom pocitu, že nemohou dýchat, začnou dýchat hodně a zhluboka, ale tím si tak akorát škodí a zhorší se to. Když to na mě přijde, začnu dýchat co nejméně a přejde to. Tohle mi doporučil neurolog a funguje to. Hořčíku v krvi mám taky dost a stejně mám tetanii. Při poslední kontrole mi neurolog dokonce zjistil tu nejhorší formu, manifestní a mi přitom vlastně téměř nic není :dance: Obyč hořčík mi moc nepomáhal, nejlepší je si nechat předepsat magnosolv, denně půl sáčku, nebo co dva dny jeden sáček. Přeju, ať je brzý lépe ;)

Klarina.m  16.05.13 16:51

Luci? taky ti dělalo jak sou uplně dusna mi děla jako bych necitila cele tělo proste jako by nebylo moje taky to je tetanii? je to hrozne je mi lépe jak je chladněji… jak je moc dusno tak si to nedávám..

Luczija  18.05.13 20:14

V horku to je právě nejhorší, přes zimu vždycky klídek, ale jak přijde léto a vysoké teploty, tak to je fakt chuťovka. Někdy takové pocity mívám taky, ale zase to celkem brzy přejde.

sahrra  23.05.13 23:30

Zdravím všechny s latentni tetanii. Chtěla bych vám jen říci, že slovo latentni tetanie se používá v neurologii a v psychiatrii se tomu říká úzkostná porucha. Mívala jsem stavy dušnosti, motala se mi hlava, bušení srdce a křeče ve svalech. Doporučili mi magnézko, B-komplex, ale zabíralo pouze na chvíli. Stav se mi zhoršoval a tak jsem si zjištovala o tom všem víc a navštívila psychologa.Tyto příznaky se hlavně objevují, když je člověk delší dobu ve stresu nebo nespokojený se svým životem. Má na to vliv i dětství. Z mé zkušenosti bych vám doporučila navštívit nějakého psychologa, se kterým byste si mohly popovídat, sdělit mu své problémy a věřím, že byste přišli na nějakou příčinu svých problémů. hodně štěstí
:mavam:

Merley  23.07.13 15:14
latentní tetanii - úzkostná porucha

Ahoj, žiji s tímhle mnoho let. Nepodceňujte ji. Především doplnit do těla, všechny potřebné vitamíny a minerály, hořčík, magne B6,vápník s D, B-komlex, DHA rybí olej, omega mastné kyseliny 3 6 9,všechny tyhle látky musí být nesyntetické ale vyrobeny na přírodní bázi. Syntetické výrobky mají účinné látky jen 6-8%, zbytek je balast, který vám jen ublíží. Pamatujte, když se dostanete do obtíží, pro překonání si tělo a mozek bere velmi hodně těchto látek, odkudkoli z těla. Když už nemá odkud brát ničí se Vám nervová soustava, která se pak velmi těžko zda-li vůbec dá napravit. Přehodnotě a upravte si celý jídelníček, vyhněte se překyselení žaludku, všechno se dá najít na netě. Nebojte se užít léky typu Lexaurin a podobně, ale dejte si pozor, jsou návyková. Používejte je na to, abyste dosáhli klidu a v klidu si najděte něco co vás plně zaujme a bude Vás to naplňovat uspokojením. U mě to byla hra na kytaru, aerobik, počítače a nyní chovám koně. Jak vidíte je to velká oblast a je jedno co to bude, hlavně vám to musí přinášet radost do života. Příroda, jedna velká lékárna, najděte si na ní čas alespoň o víkendu, nejde-li to vícekrát. Nemusíte mi věřit, ale vyzkoušejte si to a sami uvidíte. Ležet doma u TV nebo u počítače, jen si vyrábíte aniž by jste to cítili napětí, základ pro další problémy s úzkostí a nebo tetánii.
S přáním všeho nejlepšího zdraví Merley

Ivetaci  20.08.13 10:03
tetanie

Ahoj, mám latentní tetanii od minulého roku a v dost velkém rozsahu. Zkoušela jsem se z toho dostat vším možným (doktoři, léčitelé, prášky) až letos v únoru jsem našla přírodní sirup, který mne z toho dostal :o). Do ledna jsem brala denně 6 prášků magne B6 a i tak se mi 1× za měsíc záchvaty vracely. Od února beru pravidelně jeden přírodní lék a záchvat se mi od té doby nevrátil a cítím se zcela zdravá. Ten lék je fakt zázrak a jelikož je přírodní tak do sebe aspoň netlačím chemii. Jestli budete mít někdo o sirup zájem napište mi nebo zavolejte, seženu vám ho. 777572078, iveta. cikanova@seznam.cz Přeji pěkný den. Ivet :)

Franz
1 příspěvek 26.01.14 21:03
sirup na tetanii

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na sirup o kterém píšete ve svém příspěvku. Jak se jmenuje, jaká je cena a kde se dá sehnat a jak je možno jej obstarat.
Díky Franta

Iveta1982
1 příspěvek 27.01.14 12:59
sirup na tetanii

Dobrý den Franzi, napište mi na sebe prosím email, pošlu Vám bližší informace do emailu. Děkuji Iveta Cikánová, 777 572 078

jarmilenkak  25.09.14 13:29
odstranění příčiny

Dobrý den, je tady dotaz zda po měsíčním stresu se může nemoc vrátit? Stres je velice „tělesná“ záležitost, jenomže lidé si to zatím neuvědomují. Při stresu v těle vzniká velké množství volných radikálů (za působení dalších jako jsou nevyvážená a „prázdná“ strava, a tím nedostatek minerálů a vitamínů, nedostatek pohybu atd.) Tělo se s těmito volnými radikály dokáže vypořádat samo - pokud na to má kapacity! Ale při dnešním způsobu života to všechno nestíhá a likviduje ty největší kalamity, aby mohlo jakžtakž fungovat…Pokud máte buňky a tím pádem celé tělo zanesené všelijakým balastem, tak se kyslík, vitamíny, stopové prvky aj. nedostanou tam kam potřebují (zanesené vlásečnice, ucpané cévy. Vitamíny a stopovými prvky se myslí v přírodní formě (alpská sůl, kvalitní zelenina a ovoce), žádné chemické náhražky, které tělu spíše škodí než prospívají! A tělíčko, když už si samo neví rady, začne volat a blikat kontrolkou (bolest, záněty, křeče, vyrážky, exémy, únava,..) a my (většinou)mezi mozek a kontrolku vsuneme nějakou blokaci (kortikoidy, léky tišíci bolest, antihistamika)a umlčíme ho. Nepomohli jsme mu, jenom jsme vypli alarm a ono si zase pomáhá jak může. A časem se ozve ještě naléhavěji!(mozková mrtvice, infarkt,..)…Proč se o tom takto rozepisuji? Ještě před rokem bych se asi divila, kdyby mi někdo řekl, že tělo mám čistit, a že léky proti bolesti mi spíše škodí než prospívají. Křeče v nohách, záškuby v obličeji, trnutí rukou, únava, bolesti břicha - co byste chtěla? máte na to věk!…Lidé pořád něco vymýšlejí a objevují, a ne jenom chemické náhražky, ale také se vracejí k bylinkám a přírodním zdrojům. A tak se ke mě dostal (v pravý čas)molekulární vodík v tabletách. Je to přírodní směs minerálů, která v těle vytváří právě více MV, který je tělu vlastní a může likvidovat více volných radikálů, zháší záněty aj.(likviduje příčinu všeho). A samozřejmě musíme tělo pravidelně čistit, buď razantně detoxikačními kúrami nebo méně razantně zelenou stravou a bylinkami. Pro více informací o molekulárním vodíku se ozvěte, ráda se s Vámi podělím.

Dana100000  09.10.14 10:49
Latentní tetanie

:mavam: Za latentní tetanii může být opravdu borelie, jenže dnešní testy nejsou spolehlivé. Zajímejte se jak vyléčit boreliozu je o tom dobrá kniha od Wolf-Dieter Storl -Přírodní léčba Boreliozy.Za boreliozou se můžou skrývat všechny příznaky tetanie.

benetova
1 příspěvek 28.09.15 19:14

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat, jak probíhá vyšetření EMG? Jsem na nej objednaná kvůli podezření na latentní tetanii. Je normální, že mě třeba čtyři dny v kuse brní a bolí nohy nebo se mi pár ní po sobě točí hlava? Záchvat jsem měla jednou a podruhé při náběhu jsem dýchala do pytlíku. Nakonec mi to pomohlo, ale trvalo to. Dostala jsem na užívání magnosolv jeden pytlík ráno, ale pořád se necítím dobře. Děkuji za info, jsem z toho celkem vystrašená.

logopedie  20.12.15 19:23

Jsem objednaná na EMG po borelii! co to je?

Tetanii  15.03.16 23:11
Je mi dobře

Čau všichni mam Tetanii asi 5 let hrozne straně no kdo ji má ví zkoušel jsem různe doporučení hledal jsem co mi pomůže až jsem narazil na stránky o klistyru kde psali že je to vse lék nevěřil jsem tomu jen jsem chtěl vyzkoušet všechny možnosti zabralo to samozřejme jsem změnil jídelníček (vic zeleniny) Piju bylinkove čaje (Mata heřmánek třezalka) uzivam magnosolv je mi skvěle. Možná vám to přijde divné ale mě to pomohlo.Mam takový pocit ze teprve očista střev umožnila vstřebávání hořčíku a funguje to to je hlavní. kdy a jak často klistyr provádět se dovíte na internetu je toho plno hlavně si o tom zjistete co nejvíc informací je to dulezite a hlavně se nebát a není to nic strašného. Písku zde tyto informace proto ze vím jak je to strašný a rad bych aby to někomu z vás pomohlo tak mnoho zdaru

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu