Laserová operace očí v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZdendaJ
7 příspěvků 20.06.15 21:34
Laserová operace očí v Brně

Dobrý den vespolek. Mám astigmatismus - vím, že je to choroba, kteár je hůře operovatelná, ale přece jen už bych rád sundal brýle a podstoupil laserovou operaci. Máte s tím někdo zkušenosti? Jsem učitel tělocviku, logicky mi tedy brýle při práci zavází. Rád si připlatím za kvalitu!

Reakce:

Tessie333  23.06.15 20:49

Ahoj, astigmatismus jde operovat úplně v pohodě, alespoň co mi říkali doktoři na mé klinice. já už to mám teda za sebou v brněnském oftalu a doporučuju :¨)

petan_kulda  23.06.15 20:53

Zdravím kolegu učitele.
Určitě se neboj zákroku - jsou mnohem horší operace a tohle za to stojí. Na zmiňované klinice mají teď i akci: http://www.oftal.cz/…tnance-skol/ . Celkově tam získáš víc informací. Hodně štěstí. Petr

Slanec
11 příspěvků 28.10.15 15:56

Zákrok trvá tak do 15 minut a je to zcela bezbolestný. Provádí se v místním znecitlivění kapkami. Při zákroku chirurg odstraní čočku s šedým zákalem a nahradí ji čočkou umělou. Oko je do druhého dne zakryto sterilní náplastí. Případná operace druhého oka probíhá obvykle do 14 dnů. Operaci doporučuju jsem ráda že nemusim použivat čočky ani bryle

osmašedesátka
4 příspěvky 20.01.16 14:34
Upozornění

Jen nechoďte do Brna do Vojenské nemocnice.Tam to dělají po staru. Mě operovali 45 minut, bolelo to, cítila jsem to jako zaživa. Jedno oko se podařilo, druhé ne. Ležela jsem tam týden. Nikdy VN Brno. bohužel. :dance:

Váš příspěvek