Operace břišní kýly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika  05.02.10 22:23
Kýla

Potřebovala bych poradit:-)) můj kamarád má kýlu.Má dost časté skoro každodenní bolesti okolo podbříšku, bolest vystřeluje až do intimních partii. Bolesti se snaží přetrpět. Problém je, že nechce za každou cenu jít k lékaři a na operaci. Má strach z uspání a ze zákroku, odmítá tam jít, vím jak nebezpečná neléčená kýla je, může skončit smrtí, uvědomuje si to, ale i tak je tvrdohlavý, nevím jak mám pomoci, nechci o něho přijít:-(( děkuji za odpověď :-? :,-(

Reakce:

Michaela  07.02.10 18:33

Dobrý den Moniko,
můj švagr byl na operaci kýly minulý měsíc, za 3 dny byl z nemocnice doma. Teď už se kýla operuje také laparoskopicky a to je v pohodě. Váš kamarád by se rozhodně neměl bát, protože ho to stejně nemine, ale později by navíc mohly přijít komplikace a bude to daleko, daleko horší. Michaela

stenli2501  19.07.14 21:56

Ahoj mám rok apůl neléčenou kýlu zaměstnavatel mne neplatil zdravotku čili čekám až to bude akutní než mne půjde oživot aby me přijaly nevýte jak se to dá poznat?

stenli2501  19.07.14 22:00

Jj souhlasím mohu potvrdit :D

Velký voči  05.08.15 00:44
Pupeční kýla

Tak Vás můžu uklidnit. Dostal jsem kýlu. Vůbec netuším, kde. Kde se vzala, tu se vzala. Tak jsem vygoogloval kýlní centra. Protože jsem Ostravák, volal jsem do Přerova, kde mají kýlní centrum. Mají mezinárodní certifikát. Jediným slovem Super. Ve čtvrtek jsem byl přijat. V pátek operace a v neděli jsem byl doma. Nemocnice je jako ze škatulky. Chirurgie byla asi sanována jako první. Perfektní interiér, mužské pokoje po 2. Sprchy a WC špička. Personál jako dobře promazaný stroj. Všichni ochotní. Jídlo perfektní. Operace v pohodě. Mám asi 2cm jizvičku. A už jsem byl u moře v Chorvatsku. Vlastně kvůli dovolené jsem šel pod kudlu. Riziko uskřinutí nebylo velké, ale člověk nikdy neví. Murphyho zákony… Uspání v pohodě. Za dvě hoďky jsem byl probraný. No a potom si člověk už jen užívá. Nebojte se. Nemějte strach. Fakt to nic není.

Váš příspěvek